14 Ağustos 2018 Salı
    Hava durumu güncelleniyor...
14 Nisan 17:58
Yorum Yok
208

“Türkiye güvenliği için Suriye’ ye müdahale etmeli” deyip bir süre sonra “Türkiye’ nin Suriye’ de ne işi var?” diyen…
“Ordu Afrin’ e girmesin”, “Afrin’ de İşgalci olduk” diyen…
“YPG TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR” diyen…
“PYD kendi vatanını kurtarmak için oluşturulmuş bir örgüttür.”
Moral ziyaretinde bulunan sanatçılara ne işleri var yalaka”
diyen Ordumuza korku, düşmana cesaret veren Kılıçdaroğlu bugün Hatay’ da kahraman askerlerimizi ziyaret edecek.
Şimdi soruyorum Kılıçdaroğlu işgalcilikle suçladığın Türkiye’ yi ve ordusunu neden ziyarete gidiyorsun?
Şimdi sen sınırdaki askerlerimizin yanına hangi yüzle hangi destekle gidiyorsun? Sanatçı gidince yalaka oluyor da şimdi sen gidince ne olacaksın?
Askerlerimize uyarıda bulunuyorum. Kılıçdaroğlu size orada ne işiniz var? YPG Terör örgütü değildi, neden işgal ettiniz, sanatçılar neden size geldi gibi sorular sorabilir.
Ha yok “Çok başarılıydınız, sizinle gurur duydum, her zaman desteğim, gözüm yaşardı, teröristleri öldürdünüz, Afrin’ i temizlediniz, Yiğitlerim, kahramanlarım vs gibi konuşursa da inanmayın.
Dualarıyla, destek sözleriyle, kurban keserek, yemek dağıtarak, sınıra bizzat gelerek destek olan vatandaşlardır sizi seven, merak eden, gurur duyan…
Gerisine inanmayın!
IŞIK ŞENER/BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Plaj Futbol’ da Arsuz Belediyesi Şampiyon

TFF PLAJ FUTBOLU ARSUZ ETABINDA ŞAMPİYON “ARSUZ BELEDİYESİ” Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliği ile bu... Devamı..

İskenderunlu Şehidin Sene-i Devriyesine Katılım Gerçekleşti

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL, ŞEHİT FERHAT GEDİK’İN ŞAHADETİNİN SENE-İ DEVRİYESİ NEDENİ İLE OKUTULAN MEVLİD-İ ŞERİFE KATILDI İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Trabzon’un Maçka ilçesinde... Devamı..

İskenderunspor Topbaşı Yaptı

Bu yıl Bölgesel Amatör Lig’ de mücadele edecek olan İskenderun’ un turuncu mavili ekibi sezon hazırlıklarına başladı. “SAHADA SAVAŞACAK TAKIM KURUYORUZ” Nevşehir... Devamı..

Kimyeci’ den Önemli Tespitler

BAŞKAN KİMYECİ, HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS TOPLANTISIND ÖNEMLİ TESPİT VE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU; Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Ağustos ayı... Devamı..

İskenderun Belediyesi’ nden Çöp Devrimi

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YER ALTI ÇÖP KONTEYNERİ PROJESİ BAŞLADI İskenderun Belediyesi çevre konusunda da örnek projelere imza atmaya devam ediyor.... Devamı..

Işık Şener’ in Kaleminden HBB’ ye…

BATTI ÇIKTI’ da görülmemiş maddi tuhaflıklar! HBB İller Bankasından bizzat Lütfü Savaş Battı Çıktı için 94 Milyon TL borçlanmış ve şuan ki... Devamı..

HBB Ağustos Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

HBB AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Ağustos Ayı Olağan Toplantısı,... Devamı..

İTSO Giresun ile Kardeş Protokolü

Giresun ve İTSO Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası arasında Kardeş Oda... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: