24 Ocak 2019 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
14 Nisan 17:58
Yorum Yok
285

“Türkiye güvenliği için Suriye’ ye müdahale etmeli” deyip bir süre sonra “Türkiye’ nin Suriye’ de ne işi var?” diyen…
“Ordu Afrin’ e girmesin”, “Afrin’ de İşgalci olduk” diyen…
“YPG TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR” diyen…
“PYD kendi vatanını kurtarmak için oluşturulmuş bir örgüttür.”
Moral ziyaretinde bulunan sanatçılara ne işleri var yalaka”
diyen Ordumuza korku, düşmana cesaret veren Kılıçdaroğlu bugün Hatay’ da kahraman askerlerimizi ziyaret edecek.
Şimdi soruyorum Kılıçdaroğlu işgalcilikle suçladığın Türkiye’ yi ve ordusunu neden ziyarete gidiyorsun?
Şimdi sen sınırdaki askerlerimizin yanına hangi yüzle hangi destekle gidiyorsun? Sanatçı gidince yalaka oluyor da şimdi sen gidince ne olacaksın?
Askerlerimize uyarıda bulunuyorum. Kılıçdaroğlu size orada ne işiniz var? YPG Terör örgütü değildi, neden işgal ettiniz, sanatçılar neden size geldi gibi sorular sorabilir.
Ha yok “Çok başarılıydınız, sizinle gurur duydum, her zaman desteğim, gözüm yaşardı, teröristleri öldürdünüz, Afrin’ i temizlediniz, Yiğitlerim, kahramanlarım vs gibi konuşursa da inanmayın.
Dualarıyla, destek sözleriyle, kurban keserek, yemek dağıtarak, sınıra bizzat gelerek destek olan vatandaşlardır sizi seven, merak eden, gurur duyan…
Gerisine inanmayın!
IŞIK ŞENER/BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Şok!İnanılmaz Kaza(Video)

İskenderun Arsuz yolunda feci kaza. 4 ağır Yaralı. İskenderun Uğur Mumcu Caddesi İkem koleji kırmızı ışıklar mevkiinde gerçekleşen kazada 2 araç pert... Devamı..

Flaş!Hatay’ da İsimler Şunlar

AK Parti 15 ilçenin 12 sinde isimleri belirledi. Hatay 31 Mart 2019 seçimlerine ilçe belediyelerde şu isimlerle girecek; HATAY AK PARTİ’ DE... Devamı..

Arsuz Anket Sonuçları İskenderunPost’ta!

CHP Arsuz Belediye Başkanlığı için başlatılan anket bu gün sonuçlandı. 11 gün yapılan ve 8,792 kişinin katılımıyla gerçekleşen anketimiz sonucunda 15 aday... Devamı..

Havaalanına Otobüs

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN HAVAALANI YOLCULARINA OTOBÜS DESTEĞİ           Antakya Belediyesi yoğun yağışlar sebebiyle havaalanına ulaşım sağlayamayan vatandaşlara otobüs desteğinde bulundu.         Antakya Belediyesi’nden... Devamı..

Savaş Büyük Seçim Toplantısı Yapacak

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden yeniden Büyükşehir Belediye başkan adayı olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,... Devamı..

Antakya Belediyesi Çalışmalara Hız Verdi

PARKLARDA REVİZE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR Antakya Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri, Altınçay Mahallesi Şehit Serdar Ölmez Parkı’nda revize çalışmalarını sürdürüyor. Antakya Belediyesi’nden... Devamı..

Seyfi Dingil’ den Yarıyıl Mesajı

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin, tamamlanan yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Her zaman geleceğin mimarı olarak gördüğü çocuklar... Devamı..

AİLELERE KARNE UYARISI

İskenderun Gelişim Hastanesi Uzman Klinik Psikoloğu Gamze Uygun Ekenel, 2018-2019 eğitim- öğretim yarıyıl tatilinin başlamasıyla beraber, anne-babalara karne konusunda önemli uyarılarda bulundu.... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: