26 Nisan 2018 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
14 Nisan 17:58
Yorum Yok
132

“Türkiye güvenliği için Suriye’ ye müdahale etmeli” deyip bir süre sonra “Türkiye’ nin Suriye’ de ne işi var?” diyen…
“Ordu Afrin’ e girmesin”, “Afrin’ de İşgalci olduk” diyen…
“YPG TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR” diyen…
“PYD kendi vatanını kurtarmak için oluşturulmuş bir örgüttür.”
Moral ziyaretinde bulunan sanatçılara ne işleri var yalaka”
diyen Ordumuza korku, düşmana cesaret veren Kılıçdaroğlu bugün Hatay’ da kahraman askerlerimizi ziyaret edecek.
Şimdi soruyorum Kılıçdaroğlu işgalcilikle suçladığın Türkiye’ yi ve ordusunu neden ziyarete gidiyorsun?
Şimdi sen sınırdaki askerlerimizin yanına hangi yüzle hangi destekle gidiyorsun? Sanatçı gidince yalaka oluyor da şimdi sen gidince ne olacaksın?
Askerlerimize uyarıda bulunuyorum. Kılıçdaroğlu size orada ne işiniz var? YPG Terör örgütü değildi, neden işgal ettiniz, sanatçılar neden size geldi gibi sorular sorabilir.
Ha yok “Çok başarılıydınız, sizinle gurur duydum, her zaman desteğim, gözüm yaşardı, teröristleri öldürdünüz, Afrin’ i temizlediniz, Yiğitlerim, kahramanlarım vs gibi konuşursa da inanmayın.
Dualarıyla, destek sözleriyle, kurban keserek, yemek dağıtarak, sınıra bizzat gelerek destek olan vatandaşlardır sizi seven, merak eden, gurur duyan…
Gerisine inanmayın!
IŞIK ŞENER/BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Kız Basketbol Takımından Culha’ ya Ziyaret

YILDIZ KIZ VOLEYBOL TAKIMINDAN BAŞKAN CULHA’YA ZİYARET Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Hacıahmetli Muazzez- İsmail Çam Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımını... Devamı..

Çelik-İş’ te Bir Günlük Çocuk Başkan

Çelik-İş Sendikası, 1 günlüğüne işçi çocuklarına emanet! GENEL BAŞKAN DEĞİRMENCİ, ÇOCUK BAYRAMINDA KOLTUĞUNU İŞÇİ ÇOCUĞUNA BIRAKTI Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Çelik-İş Sendikasının Genel... Devamı..

İskenderunlular 23 Nisanı Meşalelerle Kutladı

İSKENDERUN HALKI 23 NİSAN’I FENER ALAYIYLA KUTLADI Hatay Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle düzenlediği ve geleneksel hale... Devamı..

Seyfi Dingil 23 Nisan Kutlamalarına Katıldı

BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL 23 NİSAN KUTLAMALARINA KATILDI 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İskenderun’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. İskenderun Belediye Başkanı... Devamı..

Yükseliş Koleji’nde 23 Nisan Kutlaması

İskenderun Özel Yükseliş Koleji 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük coşkuyla kutlandı. İskenderun’ da eğitim alanında başarılı çalışmalar yapan Yükseliş Koleji... Devamı..

Işık Şener’ den “Sen Aday Olma”

Suni kalabalık ve gazla… Cebindeki iki kuruşla… Sadece şansını demek için… Tarafını belli etmek için SEN ADAY OLMA FETÖ’ yle anılmışsan… Cemaate... Devamı..

HBB 2. Kitap Fuarı Kapılarını Açtı

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından hayata geçirilen HBB 2. Kitap Fuarı 20 Nisan Cuma günü ziyaretçilerine kapılarını... Devamı..

Arsuz’a Altyapı Müjdesi

Altyapı Arsuz’a Hayırlı Olsun Arsuz’un kanayan yarası niteliğinde olan altyapı sorununun çözüme kavuştuğu müjdesini veren Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, “Altyapı Arsuz’a... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: