18 Ekim 2018 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
14 Nisan 17:58
Yorum Yok
234

“Türkiye güvenliği için Suriye’ ye müdahale etmeli” deyip bir süre sonra “Türkiye’ nin Suriye’ de ne işi var?” diyen…
“Ordu Afrin’ e girmesin”, “Afrin’ de İşgalci olduk” diyen…
“YPG TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR” diyen…
“PYD kendi vatanını kurtarmak için oluşturulmuş bir örgüttür.”
Moral ziyaretinde bulunan sanatçılara ne işleri var yalaka”
diyen Ordumuza korku, düşmana cesaret veren Kılıçdaroğlu bugün Hatay’ da kahraman askerlerimizi ziyaret edecek.
Şimdi soruyorum Kılıçdaroğlu işgalcilikle suçladığın Türkiye’ yi ve ordusunu neden ziyarete gidiyorsun?
Şimdi sen sınırdaki askerlerimizin yanına hangi yüzle hangi destekle gidiyorsun? Sanatçı gidince yalaka oluyor da şimdi sen gidince ne olacaksın?
Askerlerimize uyarıda bulunuyorum. Kılıçdaroğlu size orada ne işiniz var? YPG Terör örgütü değildi, neden işgal ettiniz, sanatçılar neden size geldi gibi sorular sorabilir.
Ha yok “Çok başarılıydınız, sizinle gurur duydum, her zaman desteğim, gözüm yaşardı, teröristleri öldürdünüz, Afrin’ i temizlediniz, Yiğitlerim, kahramanlarım vs gibi konuşursa da inanmayın.
Dualarıyla, destek sözleriyle, kurban keserek, yemek dağıtarak, sınıra bizzat gelerek destek olan vatandaşlardır sizi seven, merak eden, gurur duyan…
Gerisine inanmayın!
IŞIK ŞENER/BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İskenderun Galerisinde Sergi Açıldı

İSKENDERUN BELEDİYESİ SANAT GALERİSİNDE RESİM SERGİSİ AÇILDI İskenderun Belediyesi sanat galerisinde “lal renkler her dili konuşur ”adlı resim sergisi açıldı. Serginin açılışına... Devamı..

Gelişim Hastanesinden Kutlama

GELİŞİM VE DOĞA ‘DÜNYA GIDA GÜNÜ’NÜ KUTLADI İskenderun Gelişim Hastanesi Uzman Diyetisyeni Eray Albayrak, ‘16 Ekim Dünya Gıda Günü’ dolayısıyla İskenderun Doğa... Devamı..

İskenderun Belediyesi’nden Fiyat Denetimi

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan etiket ve fiyat denetimi ile işletmelerin haksız kazanç elde etmesinin önüne geçiliyor. Döviz kurlarındaki hareketlilik bahanesiyle... Devamı..

Çelik-İş Sendikası’nın Adı ‘ÖZÇELİK-İŞ’ Oldu

ÇELİK-İŞ SENDİKASININ ADI ‘ÖZÇELİK-İŞ’ OLDU ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASINDA YUNUS DEĞİRMENCİ YENİDEN GENEL BAŞKAN SEÇİLDİ Çelik-İş Sendikasının 14. Olağan Genel Kurulu, 13-14 Ekim Ankara... Devamı..

HBB’ den Teleferik Projesi Hızlanıyor

TELEFERİK PROJESİ’NDE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay’ın geçmişten bugüne taşıdığı zenginlikleri ve değerleri gelecek nesillere aktarmak ve kenti hak ettiği... Devamı..

Antakya BLD’ den Kitap Bağışı

           ANTAKYA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİNDEN ÇAYIRLI İLKOKULU’NA KİTAP BAĞIŞI Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan... Devamı..

İTSO Yönetimi Romanya’ da

İTSO Heyeti Romanya Köstence Limanında ikili görüşmelerde bulundu İTSO Heyeti Köstence Liman yetkilileri ile görüştü. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve... Devamı..

Yabancı Uyruklu Öğrenciler de İSTE’di!

ÜNİAR (Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı) tarafından yapılan ve açıklanan 2018 Yılı Yabancı Uyruklu Öğrenci Memnuniyeti Araştırması’na göre – Kurumun Yönetim ve İşleyişinden memnuniyet... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: