01 Haziran 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
26 Ekim 17:57
Yorum Yok
684
İTSO Personeline Plaket

İTSO Personeline Plaket

İTSO Personelinin Başarılı Çalışmaları Ödüllendirildi
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında görev yapan oda personelleri, 2018 yılı boyunca sürdürmüş oldukları çalışmalarında göstermiş oldukları özveri ve başarı sebebiyle İskenderun Ticaret ve sanayi Odası Yönetimi tarafından plaket ile ödüllendirildi.
C sınıfından B sınıfı Akredite Oda olmaya hak kazan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, yeni puanlama sistemi temel alınarak yapılan denetimlerden başarı ile geçmiş ve Sertifikasını da TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden alınmıştı.
İTSO Yönetim Kurulu üyeleri ve oda personellerinin katılımı ile düzenlenen ödül töreninde konuşan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Tüm personellerimizi özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum. Odamız artık Avrupa standartlarında teknolojinin tüm imkânları kullanılarak üyelerine en iyi ve en hızlı hizmeti sunmaktadır. Akreditasyon sürecinde personellerden sorumlu yönetim kurulu üyemiz R. Sanem Akpınar ve Genel
sekreterimiz Figen Gül Dönmez ’in koordinesinde personellerimizin üstün gayretleri sonucu elde edilen başarının yanı sıra 2018 yılında yoğun çaba sarf eden çalışanlarımızı da tebrik ediyorum. Hepinizin eline sağlık. Bu iş bir ekip işidir. Tüm personelimiz üzerine düşen görev ve sorumluluk bilinci ile hareket ederek, odamıza vizyon kazandırmıştır. Bu başarınızın
artarak devam etmesini temenni ediyorum” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.
Törende, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, Akreditasyon sorumlusu Güldane Erkol, Ticaret Sicil Müdür Vekili Sezin Özdemir, İç Ticaret Sorumlusu Feride Saraç ve Tahsildar Suat Özkan’a İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz plaket takdim ederek, oda çalışanlarına çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Tarihi : 25.10.2019

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EKONOMİ ” Haberleri

Dr. Berktaş:Sigara Canınızı Yakmasın

Tüm dünyada en sık ölüm ikinci ölüm nedeninin tütün ürünleri kullanımından kaynaklandığını ifade eden İskenderun Palmiye Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem... Devamı..

Savaş:HADO Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hatay Büyükşehir belediyesinin şehre kazandıracağı en önemli kazanımlardan biri olan Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.Arsuz Madenli’deki iskelede Büyükşehir Fen... Devamı..

Başkan Güven’den Vali Doğan’a Teşekkür

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Kale Mahallesi ziyareti sırasında, Arsuz – Samandağ yolunun son durumunu yerinde gördü.Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf... Devamı..

İbrahim Yavuz’ dan Bayram Kutlaması

Başarılı Meclis Üyesi İbrahim Yavuz Hatay’lı Hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. İskenderun Belediyesi MHP Meclis Üyesi İbrahim Yavuz yaklaşan Ramazan Bayramı üzerine açıklamalarda... Devamı..

Hüseyin Yayman’ dan Kutlama

Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman tüm Hatay’ lı hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınlayan Hatay Milletvekili Hüseyin... Devamı..

Arsuz İlçe Komutanlığı’ndan Ziyaret

Bayram Öncesi Şehitlik Ziyareti ve Bakımı YapıldıYaklaşan Ramazan Bayram öncesi İlçe Jandarma Komutanlığımızca şehitliklerde ziyaret ve bakım çalışmaları gerçekleştirildi.Başımızın tacı şehitliklerimize düzenli... Devamı..

Fırın Borçları Kapatıldı

Dörtyol Kışlalar Mahallesi’ nde İsmail Orhan’a ait ekmek fırınına gelen bir hayırsever, vatandaşların 3 bin lira tutarındaki borcunu ödeyip sildirdi. Yaşadığı durum karşısında şaşkınlık... Devamı..

E. Selim Yazar’ dan Kutlama

Diş Hekimi ve MHP İskenderun Meclis Üyesi Emir Selim Yazar yaklaşan Ramazan Bayramı Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayımladı. Başarılı Diş hekimliği ve siyaseti... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: