22 Kasım 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
26 Ekim 17:57
Yorum Yok
575
İTSO Personeline Plaket

İTSO Personeline Plaket

İTSO Personelinin Başarılı Çalışmaları Ödüllendirildi
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında görev yapan oda personelleri, 2018 yılı boyunca sürdürmüş oldukları çalışmalarında göstermiş oldukları özveri ve başarı sebebiyle İskenderun Ticaret ve sanayi Odası Yönetimi tarafından plaket ile ödüllendirildi.
C sınıfından B sınıfı Akredite Oda olmaya hak kazan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, yeni puanlama sistemi temel alınarak yapılan denetimlerden başarı ile geçmiş ve Sertifikasını da TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden alınmıştı.
İTSO Yönetim Kurulu üyeleri ve oda personellerinin katılımı ile düzenlenen ödül töreninde konuşan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Tüm personellerimizi özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum. Odamız artık Avrupa standartlarında teknolojinin tüm imkânları kullanılarak üyelerine en iyi ve en hızlı hizmeti sunmaktadır. Akreditasyon sürecinde personellerden sorumlu yönetim kurulu üyemiz R. Sanem Akpınar ve Genel
sekreterimiz Figen Gül Dönmez ’in koordinesinde personellerimizin üstün gayretleri sonucu elde edilen başarının yanı sıra 2018 yılında yoğun çaba sarf eden çalışanlarımızı da tebrik ediyorum. Hepinizin eline sağlık. Bu iş bir ekip işidir. Tüm personelimiz üzerine düşen görev ve sorumluluk bilinci ile hareket ederek, odamıza vizyon kazandırmıştır. Bu başarınızın
artarak devam etmesini temenni ediyorum” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.
Törende, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, Akreditasyon sorumlusu Güldane Erkol, Ticaret Sicil Müdür Vekili Sezin Özdemir, İç Ticaret Sorumlusu Feride Saraç ve Tahsildar Suat Özkan’a İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz plaket takdim ederek, oda çalışanlarına çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Tarihi : 25.10.2019

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EKONOMİ ” Haberleri

İTSO-AlbarakaTürk Kobi Anlaşması

Albaraka Türk’ten İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Özel Kobi Destek Finansmanı Kampanyası Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. İskenderun Şube müdürü Fikret... Devamı..

Karaağaç Sahil Yolu İncelemesi

Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu İnşaatında Incelemede bulunuldu Arsuz Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolunun 2.5 Km’lik bölümünde bordür döşeme çalışmaları başladı. Arsuz Kaymakamı Musa... Devamı..

Hatay Kış Şöleninde

HATAY KIŞ ŞÖLENİNİN ONUR KONUĞU OLUYOR Tarihi, kültürel ve ekonomik zenginlikleri ile birlikte mutfak kültürü ve tıbbi aromatik bitkileriyle eşsiz yapıya sahip... Devamı..

Verginin Son Günü 2 Aralık

EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİNDE SON GÜN 2 ARALIK İskenderun Belediyesi, mükelleflere hatırlatmada bulunarak, Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi ikinci... Devamı..

Başkan Savaş’tan Çocuklara Mesaj

BAŞKAN SAVAŞ’IN 20 KASIM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ MESAJI Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü... Devamı..

İTSO’da İstişare Toplantısı

İTSO’da Serbest Bölge kurulması için istişare toplantısı düzenlendi. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen istişare toplantısında, Serbest Bölge konusu ele alındı. İstişare... Devamı..

Aykut Öktem Külliye Yolcusu

Cumhurbaşkanlığı Külliyesine Aykut Davut Öktem Davet Edildi. Türkiye’nin dört bir yanından öğretmenler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak 20 Kasım’da Ankara’ya gidiyor.... Devamı..

O Bulutlar İskenderun’da!

Türkiye’de ender olarak görünen memeli bulutlar kümesi İskenderun’da görüntülendi. Genellikle okyanus ve büyük deniz kıyılarında görülen, ülkemizde ise nadiren görülen memeli kümülüs... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: