Yükseliş Koleji’nden Dünya Şampiyonluğuna

“Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Anadolu Lisesi” 12. Sınıf öğrencilerinden Can FAKIOĞLU “Dünya Tay-Kik Federasyonu” nun Antalya’da düzenlemiş olduğu şampiyonada “60 kg” da DÜNYA ŞAMPİYONU olarak şehrimize altın madalya ile dönmüştür.

Konuyla ilgili görüşlerini ve düşüncelerini sorduğumuz Yükseliş Koleji Genel Müdürü Sn. Aykut Davut ÖKTEM, açıklamalarında,

“Okulumuz bünyesinde bugün düzenlenen törende, başarı belgesini ve madalyasını takdim etmekten büyük mutluluk duyduğum öğrencimiz Sevgili Can FAKIOĞLU, başarılarına bir yenisini eklemekle kalmamış, dünya şampiyonu olarak çıtayı iyice yükseltmiş ve bizleri ziyadesiyle gururlandırmıştır.
“Yükseliş Koleji” olarak Sevgili Can’a olduğu gibi çalışkan ve başarılı öğrencilerimizin tamamına, sportif alanlardaki desteklerimiz artarak devam edecektir.
Düzenli ve programlı çalışmanın disiplin ve kararlılıkla buluştuğunda en üst düzeydeki başarıların dahi kolaylıkla elde edilebileceğini kanıtlayan öğrencimiz Can FAKIOĞLU ‘nu bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”
diyerek gereken bilgilendirmeyi yapmışlardır.