02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Ağustos 18:35
Yorum Yok
654
5 Ağustos’ta Kıyamet Kopacak!

5 Ağustos’ta Kıyamet Kopacak!

5 Ağustos Pazartesi Silivri ceza kampüsünde görülecek olan Ergenekon davasının kritik duruşmasında karar çıkması beklenirken, Türkiye’nin dört bir yanından bazı STK üyeleri 2000’e yakın otobüs ile Silivri’ye çıkartma yapacaklarını duyurmuştu…

 

Fakat İstanbul Valisi Hüseyin Avni mutlu, yaptığı açıklamada Silivri’ye gidecek otobüsler için önlem aldıklarını açıklamıştı. Bu durumda tüm kamuoyu İstanbul’da Vatandaşlar ile Polis arasında bir tatsızlık çıkacağı konusunda hemfikir oldu.

 

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız İşçi Partisi İl Sekreteri Emilhan Güçlü, 5 Ağıustos günü Hatay genelinden 5’e yakın otobüs kalkacağını ve Silivri’ye gitmekte kararlı olduklarını açıkladı.

 

Güçlü, “Öncelikle yayın hayatına yeni başlayan iskenderunpost.com‘a başarılar diliyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 5 Ağustos günü Silivri toplama kampına çıkarma yapacağız, barikatları yıkıp, oradaki hukuksuzluğa son vereceğiz. Genel başkanımız Doğu Perinçek, Eski genelkurmay başkanımız İlker Başbuğ ve yüzlerce vatansever yurttaşımız asılsız iftiralar sonucunda tutsak edilmiştir. Ülke büyük bir diktatörlük ve hukuksuzluk ile karşı karşıyadır. 5 Ağustos çıkartmamız tamamen yasaldır. İstanbul Valisi Mutlu bu açıklamayı yaparken hangi kanunu dayanak almıştır? Şimdiden söyleyelim, biz Silivri’ye gitmekte kararlıyız, otobüslerimizin yolunun kesilmesi durumunda bazı tatsızlıklar yaşanabilir, bu yüzden onbinlerce yurttaşımızın Silivri’ye gidip oradaki tutsaklara manevi destek olmasına kimse engel olmasın. Son olarak tüm yurtseverleri 5 Ağustos’ta Silivri’ye davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: