20 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Ağustos 18:35
Yorum Yok
591
5 Ağustos’ta Kıyamet Kopacak!

5 Ağustos’ta Kıyamet Kopacak!

5 Ağustos Pazartesi Silivri ceza kampüsünde görülecek olan Ergenekon davasının kritik duruşmasında karar çıkması beklenirken, Türkiye’nin dört bir yanından bazı STK üyeleri 2000’e yakın otobüs ile Silivri’ye çıkartma yapacaklarını duyurmuştu…

 

Fakat İstanbul Valisi Hüseyin Avni mutlu, yaptığı açıklamada Silivri’ye gidecek otobüsler için önlem aldıklarını açıklamıştı. Bu durumda tüm kamuoyu İstanbul’da Vatandaşlar ile Polis arasında bir tatsızlık çıkacağı konusunda hemfikir oldu.

 

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız İşçi Partisi İl Sekreteri Emilhan Güçlü, 5 Ağıustos günü Hatay genelinden 5’e yakın otobüs kalkacağını ve Silivri’ye gitmekte kararlı olduklarını açıkladı.

 

Güçlü, “Öncelikle yayın hayatına yeni başlayan iskenderunpost.com‘a başarılar diliyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 5 Ağustos günü Silivri toplama kampına çıkarma yapacağız, barikatları yıkıp, oradaki hukuksuzluğa son vereceğiz. Genel başkanımız Doğu Perinçek, Eski genelkurmay başkanımız İlker Başbuğ ve yüzlerce vatansever yurttaşımız asılsız iftiralar sonucunda tutsak edilmiştir. Ülke büyük bir diktatörlük ve hukuksuzluk ile karşı karşıyadır. 5 Ağustos çıkartmamız tamamen yasaldır. İstanbul Valisi Mutlu bu açıklamayı yaparken hangi kanunu dayanak almıştır? Şimdiden söyleyelim, biz Silivri’ye gitmekte kararlıyız, otobüslerimizin yolunun kesilmesi durumunda bazı tatsızlıklar yaşanabilir, bu yüzden onbinlerce yurttaşımızın Silivri’ye gidip oradaki tutsaklara manevi destek olmasına kimse engel olmasın. Son olarak tüm yurtseverleri 5 Ağustos’ta Silivri’ye davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: