19 Ağustos 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
25 Mayıs 11:44
Yorum Yok
662
5 Temmuz Stadı Lige Yetişecek

5 Temmuz Stadı Lige Yetişecek

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil talimat verdi, ve hummalı çalışma başlatıldı.

“5 TEMMUZ STADI YENİ SEZONA HAZIR OLACAK”

Uzun zamandan beri atıl vaziyette bulunan İskenderun 5 Temmuz stadı Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in talimatı doğrultusunda hummalı çalışma başlatıldı.
İskenderun Belediye Spor’un Bölgesel Amatör Ligine çıkmasının ardından 5 Temmuz stadının durumunu gündeme taşımıştık. Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in talimatları doğrultusunda Kulüp Başkanı Levent Duman, Sportif Direktörü Levent Erköse ve daire amirleri 5 Temmuz stadında incelemelerde bulunarak eksikleri tespit ettiler. 5 Temmuz stadının 2018-2019 Futbol sezonuna yetiştirilmesi için Belediye personelleri harekete geçtiler.
Yetkililerden edinilen bilgilere göre, sahanın çimleri, takım ve hakem odaları yapılacak, seyircilerin daha da iyi şartlarda karşılaşmalar izlemeleri için düzenlemeler yapılacağı bildirildi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

AK Parti Yeni MKYK listesi belli oldu!

Ak Parti’nin yeni MKYK listesi belli oldu. 50 kişilik listede 29 yeni isim var. Listede 42 milletvekili 15 kadın üye yer alıyor.Listedeki... Devamı..

Bu Kaza Pes Dedirtti

İskenderun merkezindeki kaza görenleri şaşırttı! Neredeyse trafiğe kapalı alanda gerçekleşen trafik kazası çevredeki vatandaşlar tarafından şaşkınlıkla izlendi. İskenderun çok katlı otoparktan çıkış... Devamı..

İsk. Şoförler-Otomobil Odası Başkanı Akın’ dan Açıklama

İskenderun Şoförler ve otomobilciler odası Başkanı Erol Akın Dolmuşçuların sıkıntılarıyla ilgili takip edilen bazı konularda bakanlıklarla yapılan görüşmelerin olumlu gittiğini ve görüşmelerin devam ettiğini... Devamı..

İskenderun Belediyesi’ nden Alternatif Yollar

BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YENİ YOLLAR AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kent genelinde trafiği rahatlatmak için yeni yollar açmaya... Devamı..

Antakya Belediyesi’ nden Mobil Paylaşım

MOBİL PAYLAŞIM ARACI AŞAĞIOBA MAHALLESİ’NDE            Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında yürüttüğü hizmetlerine bir yenisini ekleyerek Mobil Paylaşım aracını hizmete sundu. Kardeşinle... Devamı..

Culha’dan Nardüzü’ ne Ziyaret

BAŞKAN CULHA, NARDÜZÜ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ Nardüzü Mahallesi esnafıyla bir araya gelen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, ardından Nardüzü Mahallesinde yapımı... Devamı..

İTSO’ da Kooperatif Sorunları Görüşüldü

İTSO’da Konut Yapı Kooperatiflerinin sorunları görüşüldü İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 21.Meslek Komitesi tarafında ‘Konut Yapı Kooperatiflerin sorunları ve çözüm önerileri’ konulu toplantı... Devamı..

HBB Zabıtası Görev Başında

VATANDAŞLARIN GÜVENLİ YOLCULUK YAPABİLMESİ İÇİN ZABITA EKİPLERİ GÖREV BAŞINDA Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Şehirler Arası Otobüs Terminali’nde... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: