23 Haziran 2018 Cumartesi
    Hava durumu güncelleniyor...
25 Mayıs 11:44
Yorum Yok
593
5 Temmuz Stadı Lige Yetişecek

5 Temmuz Stadı Lige Yetişecek

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil talimat verdi, ve hummalı çalışma başlatıldı.

“5 TEMMUZ STADI YENİ SEZONA HAZIR OLACAK”

Uzun zamandan beri atıl vaziyette bulunan İskenderun 5 Temmuz stadı Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in talimatı doğrultusunda hummalı çalışma başlatıldı.
İskenderun Belediye Spor’un Bölgesel Amatör Ligine çıkmasının ardından 5 Temmuz stadının durumunu gündeme taşımıştık. Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in talimatları doğrultusunda Kulüp Başkanı Levent Duman, Sportif Direktörü Levent Erköse ve daire amirleri 5 Temmuz stadında incelemelerde bulunarak eksikleri tespit ettiler. 5 Temmuz stadının 2018-2019 Futbol sezonuna yetiştirilmesi için Belediye personelleri harekete geçtiler.
Yetkililerden edinilen bilgilere göre, sahanın çimleri, takım ve hakem odaları yapılacak, seyircilerin daha da iyi şartlarda karşılaşmalar izlemeleri için düzenlemeler yapılacağı bildirildi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Çekmece Stadı Çalışmaları Başladı

Defne Belediyesi Çekmece Futbol Sahası Projesi, futbol sezonunun kapanması ile hayata geçirildi. Defne Belediyesi’nce; stadyum ve güvenlik sınıflandırma kriterleri açısından 3. Lig... Devamı..

Lütfü Savaş’ tan Gündeme Dair Açıklama

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 21 Haziran Perşembe günü Hrt’de yayınlanan ve Erkan Şirin’in sunduğu ‘Gündeme Dair’ adlı programda... Devamı..

ÇELIK-İŞ’ten İstikrara Destek

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci; “TÜRKİYE’NİN KAYBEDİLECEK İKİ HAFTAYA BİLE TAHAMMÜLÜ YOKTUR” “EMEKÇİLER OLARAK SANDIKTAN İSTİKRARIN ÇIKMASINI BEKLİYORUZ” ANKARA-Hak-İş Konfederasyonuna bağlı... Devamı..

Yayman ve Güven’den İTSO Ziyareti

Ak Parti Hatay milletvekili Adayları İTSO’da İş dünyası ile bir araya geldi. İTSO Başkanı Yılmaz, “Güçlü Türkiye’nin Tesis edilmesi ile istikrar ve... Devamı..

24 Haziran Ülkemiz İçin Milattır

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: 24 HAZİRAN TARİHİ ÜLKEMİZ İÇİN BİR MİLAT İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ülkemiz için çok büyük bir... Devamı..

Çocuğunuzda Bu Belirtiler Var mı?

Eğer çocuğunuzun bel ve sırt bölgesinde asitmetri yani eşitsizlik varsa, bir omuzu diğerinden yüksekse, kalça ve omuz seviyesi arasında eşitsizlik görülüyorsa, kürek... Devamı..

AK Parti-Basın Kahvaltıda Buluştu

Hatay’ ı karış karış gezen Abdulkadir Özel ve Abdülkerim Güven hem İskenderun’ u hem de basın ile bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.... Devamı..

Arsuz’ da Bayram Kutlaması

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, TCDD Kamp alanında gerçekleşen “Bayramlaşma Törenine” katıldı. TCDD Kamp Alanı’nda gerçekleşen “Bayramlaşama Töreninde” Arsuz Belediye Başkanı Nazım... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: