21 Şubat 2019 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
25 Eylül 17:30
Yorum Yok
695
75.Yıl Anaokulu Aşure Farkı

75.Yıl Anaokulu Aşure Farkı

Gani Bahadırlı 75.Yıl Anaokulu’ nda güzel etkinlik

MİNİK ELLERDEN AŞURE

Dr. Gani Bahadırlı 75.Yıl Anaokulu, sevginin ve kardeşliğin simgesi, farklılıkların bir araya gelerek var ettikleri Aşure Günü’nü kutladılar.
Okul bahçesinde kazalarda pişirilen Aşureler öğrencilere ikram edilerek, birliğin ve beraberliğin en güzel örneği sergilendi.
Dr. Gani Bahadırlı 75. Yıl Anaokulu Müdürü Hasan Akdoğan bu anlamlı günde kolları sıvayarak aşurenin yapımında büyük emek harcarken, ayrıca kendi elleriyle ikram etti.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Anaokul Müdürü Hasan Akdoğan; “Aşure birliğimizin beraberliğimizin manevi duygularla anlatıldığı günlerden birisidir. Biz bu duyguyu ve paylaşımı minik öğrencilerimize aşılamayı ve birlikte o gün çocuklarımızla aşure yaptık ve misafirlere ikram ettik.” açıklamasında bulundu.
Sevgi, saygı ve bütünlük içinde pişen Aşure daha sonra öğrenci ve velilere ikram edilmesinin ardından öğrenci veli ve okul çalışanları hatıra fotoğrafı çekilerek unutulmaz bir gün geçirdiler.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Hızlı Tren Geliyor!

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, İskenderun Devlet Demir Yoları depo şefi Mehmet Fatih Akdoğan, Lojistik Müdürü Şemsi... Devamı..

Baysal Listesini Açıkladı

PAYAS SAADET PARTİSİ PAYAS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RECEP BAYSAL MECLİS ÜYESİ LİSTESİNİ AÇIKLADI Baysal yaptığı açıklamalarda “Payas’ımızı yönetmek için meclis üyelerimizi titizlikle... Devamı..

Başkan Hatay’da

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN, 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında İlimize geliyor. 24 şubat Saat 16.00’da Antakya... Devamı..

UTEF’ ten Açıklama

BELGE: YARDIMLAŞMA İÇERİSİNDE OLACAĞIZ Antakya’da açılan Uluslararası Tüm Engelliler, Yaşlılar, Kimsesizler Türkiye Federasyonu (UTEF) Hatay İl Temsilciliği görevini yürüten İsmail Belge dün... Devamı..

Güler: Projeleri Açıklayacağız

‘4 Mart’ta Hatay için dev projelerimizi açıklayacağız’ Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler ’’ 4 Mart’ta Hatay’ın her ilçesi... Devamı..

Asaf Güven Çalışmalara Başladı

ASAF GÜVEN ARSUZ’DA START VERDİCHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, ilçeye pek çok projeyle zenginlik katan ve tanıtımına da büyük katkı... Devamı..

Savaş’tan Kınama

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Suriye’nin Afrin bölgesindeki operasyonel faaliyetler esnasında şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Umut Öznütepe... Devamı..

İTSO Eğitime Katıldı

İTSO Personelleri TOBB’da düzenlenen “ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimine katıldılar. SO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimleri devam ediyorİskenderun Ticaret ve Sanayi... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: