21 Ekim 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
25 Eylül 17:30
Yorum Yok
608
75.Yıl Anaokulu Aşure Farkı

75.Yıl Anaokulu Aşure Farkı

Gani Bahadırlı 75.Yıl Anaokulu’ nda güzel etkinlik

MİNİK ELLERDEN AŞURE

Dr. Gani Bahadırlı 75.Yıl Anaokulu, sevginin ve kardeşliğin simgesi, farklılıkların bir araya gelerek var ettikleri Aşure Günü’nü kutladılar.
Okul bahçesinde kazalarda pişirilen Aşureler öğrencilere ikram edilerek, birliğin ve beraberliğin en güzel örneği sergilendi.
Dr. Gani Bahadırlı 75. Yıl Anaokulu Müdürü Hasan Akdoğan bu anlamlı günde kolları sıvayarak aşurenin yapımında büyük emek harcarken, ayrıca kendi elleriyle ikram etti.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Anaokul Müdürü Hasan Akdoğan; “Aşure birliğimizin beraberliğimizin manevi duygularla anlatıldığı günlerden birisidir. Biz bu duyguyu ve paylaşımı minik öğrencilerimize aşılamayı ve birlikte o gün çocuklarımızla aşure yaptık ve misafirlere ikram ettik.” açıklamasında bulundu.
Sevgi, saygı ve bütünlük içinde pişen Aşure daha sonra öğrenci ve velilere ikram edilmesinin ardından öğrenci veli ve okul çalışanları hatıra fotoğrafı çekilerek unutulmaz bir gün geçirdiler.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

BU GEMİ İSKENDERUN’ A İNMESİN!

İzmir limanında günlerce bekletilen gemi İskenderun’ a geldi. İSKENDERUN AYAĞA KALKTI! İskenderun’ a gelen Angus dolu gemi üzerinde sır perdesi devam ediyor.... Devamı..

Muhtarlardan Seyfi Dingil’ e Plaket

MUHTARLARDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR PLAKETİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde halk hizmet çalıştıklarını belirtti. Belediye... Devamı..

TOBB Başkanlığı Silifke’ de Buluştu

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Silifke’de Girişimciliği anlattı İTSO Heyeti Silifke’de düzenlenen Liderlik Akademisi ve Strateji Çalıştayına katıldı. Silifke’de, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,... Devamı..

Muhtarlar’dan Kimyeci’ ye Ziyaret

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, muhtarlar günü dolayısıyla ziyarete gelen muhtarları makamında ağırladı. Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut... Devamı..

HBB’ den Şarbon Konferansı

‘ŞARBON HASTALIĞI’ KONFERANSI HBB EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi ve Hatay Kent Konseyi işbirliği ile son günlerde... Devamı..

Öğrenciler’ den Seyfi Dingil’ e Sunum

ÖĞRENCİLER PROJELERİNİ BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E SUNDU İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. İskenderun Doğru... Devamı..

Limak İskenderun Basketbol Galip

Limakport İskenderun sezona galibiyetle başladı. Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden İskenderun Engelliler Cumartesi günü kapalı spor salonunda oynanan müsabakada Ankara... Devamı..

İskenderun Galerisinde Sergi Açıldı

İSKENDERUN BELEDİYESİ SANAT GALERİSİNDE RESİM SERGİSİ AÇILDI İskenderun Belediyesi sanat galerisinde “lal renkler her dili konuşur ”adlı resim sergisi açıldı. Serginin açılışına... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: