A.Karaağaçspor’dan Hodrimeydan

Arsuz Karaağaçspor ASKF Hatay il başkanı Öztürk ile sorunlar Hukuka yansıyacak.

Yönetim Kurulu adına açıklamalarda bulunan İsa Berkyürek: İftira atmak kolay önemli olan arkasında durmaktır.” Dedi ve ekledi;

ASKF AÇIKLAMAMIZ;
Basına Duyurulur:
Değerli Hatay kamuoyu’ na ASKF Hatay İl Başkanı Mehmet Öztürk kulüp Başkanları ve Yöneticilerimize iftira ve ithamda bulunarak zan altında bırakmış, “İspat etmezsen münferitsin” açıklamasında bulunmuştuk.
Bu açıklamamızdan 20 gün geçmesine rağmen hala bir somut delil ve ispat göremememiz neticesinde üzülerek ifade ediyoruz ki böyle güzide ASKF oluşumu böyle boşboğazlık yapan isimlere teslim edilmesinden ötürü üzüntü içerisindeyiz.
Şanlı ve tertemiz kulübümüze “Ne halt yediğinizi biliyoruz” diyen bu basiretsiz ASKF başkanına hodrimeydan dediğimiz halde tek cevap dahi verememiştir.
Aksine bir çok amatör ve profesyonel kulüpler tarafımıza ulaşmış hatta bazı kulüpler kamuoyu açıklamasında bulunarak bize destek olmuş ve aynı şikayetleri dile getirmişlerdir.
ASKF kimsenin tekelinde olmadığı gibi yöneticiliğini yapanlar da haysiyetli, ne konuştuğunu bilen ve seviyeli olmalıdır.
Biz bu işi yargıya intikal ettirecegimizi ve hala sözlerinin arkasında duramayan Sn. Mehmet Öztürk’ ü de ispatlayana kadar münferit konumundan kurtulamayacağını dile getiriyoruz.
Bize destek olan diğer kulüplerimize ve yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
Arsuz Karaağaçspor ve Karaağaçspor Kulübü
İsa Berkyürek