Abdülkerim Güven’ den Operasyona Destek

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven Barış Pınarı Harekâtı üzerine destek açıklamalarında bulundu.

Başkan Abdülkerim Güven; “Barış Pınarı Harekâtı; Daha öncekilerde olduğu gibi zaferle taçlanacağından hiç şüphemiz olmayan bir harekattır. Sadece Suriye için değil ülkemiz ve Ortadoğu bölgemiz açısından barışa, masum insanların kendi yurtlarında huzurla yaşamasına ve kirli projelerinde sonlanmasına yönelik yapılan bu operasyonda Ordumuzun ve Dünyaya göstermiş olduğumuz milli duruşumuzun sonuna kadar destekçisi olacağız.

Barış Pınarı Harekatı’ nın aleyhinde, karalayıcı nitelikte, terör örgütü desteğiyle yapılan yurt içinde ve yurt dışı kaynaklı bölücü ve yıkıcı yayınlar hızlıca baş göstermekte olduğunu görebiliyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve danışmanları, Bakanlarımız dünya kamuoyuna bunu ders niteliğinde başarılı bir şekilde anlatmaktadır.

Suriye hududumuzu ve sınırlarımız boyunca uzanan toprakları terör unsurlarından temizleyerek güvenli bir koridor oluşturmak üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başlattığı Barış Pınarı Harekâtımız ülkemiz, devletimiz, milletimiz ve çevre ülkeler için hayırlara vesile olsun. ” açıklamasında bulundu.