ABBİM’in, İskenderun temsilciliğine Kemal Burak Kara atandı

Anadolu Basın Birliği İnternet Medyası (ABBİM) Türkiye’nin 81 ilinde yapılandırma çalışmalarına başladı.

İnternet medyasının yaygın olduğu bir dönemde olmanın verdiği imkânlarla, İnternet Medyasının haber anlayışı, her geçen gün biraz daha büyük önem arz ediyor. Basılı Gazetelerinin okuma oranında büyük düşüş yaşanırken, Teknolojinin verdiği imkânlar sayesinde İnternet Haber anlayışı, her geçen gün biraz daha değer kazandığı bilinmektedir. İnternet haberciliği, insanların en hızlı şekilde haber alma bakımından da, dünyanın her tarafında ilgi odağı haline geldi.

Gelişen olaylar karşısında, Anadolu Basın Birliği İnternet Medyası (ABBİM), Türkiye’nin 81 ilinde temsilcilik ataması yapmaya başlaması, kamuoyunda büyük takdir gördü. Türkiye’nin en seçkin Basın Mensupları ile yola devam etme kararını alan ABBİM Yönetimi, birçok ilde Temsilcilik atamasını tamamladı.
İskenderunPost adı ile yayın hayatına devam eden İnternethaber.com yetkilisi ve spor yazarı Kemal Burak Kara, Anadolu Basın Birliği İnternet Medyası (ABBİM) İskenderun/Hatay İl temsilciliği görevine seçildi.
Kemal Burak Kara’ya başarı dileklerinde bulunduklarını belirten Anadolu Basın Birliği İnternet Medyası (ABBİM) Yönetimi, 81 ilde temsilcilik atamasını yapacaklarını ifade etiler. . ABBİM Yönetimi, tüm Basın mensuplarının sorun ve sıkıntılarıyla oldukça ilgili olacaklarını ifade ettiler.