22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
22 Ocak 00:30
Yorum Yok
2329
Ahmet Şafak İskenderun’u Titretti

Ahmet Şafak İskenderun’u Titretti

İskenderun Ülkü Ocaklarının düzenlediği Ahmet Şafak Konseri binlerce ülkücünün katılımıyla gerçekleşti. Oldukça geniş katılımla gerçekleştirilen konser öncesinde Adaylar ve milletvekilinin konuşmalarını dinleyen katılımcılar sık sık sloganlar atarak gövde gösterisi yaptılar.

İskenderun Grand Plaza’da düzenlenen geceye Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, MHP Büyükşehir Belediye Başkanı Mete Aslan, MHP İskenderun Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül, Hatay Ülkü Ocakları Başkanı Naci Akkaya, İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Nurettin Aydemir ile çevre parti belde yönetimleri ile çok sayıda ülküdaş katıldı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin bir sözünden yola çıkıp ülkü ocaklarının o yolda faaliyetlerine devam ettiğini söyleyen İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Nurettin Aydemir; “ Ülkü ocakları sevgi ile yorulmuş, saygı ile yönelmiş, ahlak ile yoğunlaşmış ve edep ile yoluna odaklanmış ülkü neferlerinin göz nuru milli ve manevi hazinesidir diyen liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin bu sözü ile ülkü ocakları olarak faaliyetlerimize aralıksız devam etmekteyiz” ifadelerini kullandı. MHP İskenderun Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül ise, MHP’nin tehditlere boyun eğmeden bu günlere geldiğini söyledi.

Milliyetçi hareketin artık alanlara sığmadığına dikkat çeken Gül; “ Kıymetli dava arkadaşlarım, ülkücü hareketi coşku içinde, heyecan içinde, bu salona sığmamış görünce duygulanmamak mümkün değil. Gerçekten çok mutlu oldum. Bugün salonlara sığmıyoruz. Meydanlara sığmıyoruz. Alanlara sığmıyoruz. Ama milliyetçi ülkücü hareket bugünlere kolay gelmedi” diye konuştu.

Son olarak konuşan MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin ise, milletin oynanan oyunları gördüğünü belirterek, MHP olarak güzel günlerin yakında olduğunu ifade etti. Konuşmaların ardından üniversite ülkücü temsilcilerinin görev değişimi yapılıp ülkücü şehit ailelerine plaket takdimi yapıldı. Son olarak binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği Sanatçı Ahmet Şafak, alkışlar ile sahneye geldi. Ahmet Şafak’ın konseri sırasında ise bayanlar başta olmak üzere ülkücü gençler salonu inletirken tüm katılımcılar cep telefonlarıyla resim çekme yarışına girdiler.konser01

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: