06 Aralık 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
22 Ocak 00:30
Yorum Yok
2432
Ahmet Şafak İskenderun’u Titretti

Ahmet Şafak İskenderun’u Titretti

İskenderun Ülkü Ocaklarının düzenlediği Ahmet Şafak Konseri binlerce ülkücünün katılımıyla gerçekleşti. Oldukça geniş katılımla gerçekleştirilen konser öncesinde Adaylar ve milletvekilinin konuşmalarını dinleyen katılımcılar sık sık sloganlar atarak gövde gösterisi yaptılar.

İskenderun Grand Plaza’da düzenlenen geceye Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, MHP Büyükşehir Belediye Başkanı Mete Aslan, MHP İskenderun Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül, Hatay Ülkü Ocakları Başkanı Naci Akkaya, İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Nurettin Aydemir ile çevre parti belde yönetimleri ile çok sayıda ülküdaş katıldı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin bir sözünden yola çıkıp ülkü ocaklarının o yolda faaliyetlerine devam ettiğini söyleyen İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Nurettin Aydemir; “ Ülkü ocakları sevgi ile yorulmuş, saygı ile yönelmiş, ahlak ile yoğunlaşmış ve edep ile yoluna odaklanmış ülkü neferlerinin göz nuru milli ve manevi hazinesidir diyen liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin bu sözü ile ülkü ocakları olarak faaliyetlerimize aralıksız devam etmekteyiz” ifadelerini kullandı. MHP İskenderun Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül ise, MHP’nin tehditlere boyun eğmeden bu günlere geldiğini söyledi.

Milliyetçi hareketin artık alanlara sığmadığına dikkat çeken Gül; “ Kıymetli dava arkadaşlarım, ülkücü hareketi coşku içinde, heyecan içinde, bu salona sığmamış görünce duygulanmamak mümkün değil. Gerçekten çok mutlu oldum. Bugün salonlara sığmıyoruz. Meydanlara sığmıyoruz. Alanlara sığmıyoruz. Ama milliyetçi ülkücü hareket bugünlere kolay gelmedi” diye konuştu.

Son olarak konuşan MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin ise, milletin oynanan oyunları gördüğünü belirterek, MHP olarak güzel günlerin yakında olduğunu ifade etti. Konuşmaların ardından üniversite ülkücü temsilcilerinin görev değişimi yapılıp ülkücü şehit ailelerine plaket takdimi yapıldı. Son olarak binlerce kişinin sabırsızlıkla beklediği Sanatçı Ahmet Şafak, alkışlar ile sahneye geldi. Ahmet Şafak’ın konseri sırasında ise bayanlar başta olmak üzere ülkücü gençler salonu inletirken tüm katılımcılar cep telefonlarıyla resim çekme yarışına girdiler.konser01

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: