15 Kasım 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
6 Mart 01:09
Yorum Yok
1414
AK Gençliğin Başkanı AK Oldu

AK Gençliğin Başkanı AK Oldu

Ak Parti Gençlik Kolları’nda Başkan Değişikliği

Gençlik Kolları Başkanı Kenan Ak Oldu

Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor’ sloganı ile yola çıkan Ak Parti, gençlik kolları kongresi Iskenderun ilçe teşkilatında gerçekleşti 

TBMM İdari Amiri ve Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Güler, Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Kadın Kolları Başkanı Gül Nalcı, il ve ilçe yöneticileri ve partililerin katılımıyla gerçekleşen kongrelerde, Ak Parti’nin gençlerle daha da güçlendiğine dikkat çekilirken, siyasette gençlerin önemine vurgu yapıldı.

Ak Parti İskenderun Gençlik Kolları Başkanlığı’nı başarıyla sürdüren Orhan Gazi Koca yerini Kenan Ak’ a bıraktı. Ak baskan olarak seçildiği kongrede, Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ile Ak Parti İl Başkanı İbrahim Güler, Mehmetçiğin başarıyla sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekatı’nı sonuna kadar desteklediklerini ifade ederken, görevi devralan gençlere başarılar dileyerek, hayırlı hizmetler yapmalarını temenni etti.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Antakya Emniyet Müdürü Dinsever Kalkan

Antakya Merkez İlçe Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan olmuştur. Daha önce İskenderun İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı yapan Kalkan Antakya Ilçe Emniyet Müdürü... Devamı..

Muhtarlardan Ikamet Desteği

İKAMETİMİ TAŞIYORUM, ÇÜNKÜ İSKENDERUN’DA YAŞIYORUM” KAMPANYASINA MUHTARLARDAN TAM DESTEK İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’un gelişmesi ve kalkınması noktasında toplumun her kesimine... Devamı..

Kaymakam Yönden: “10Kasım…”

“EBEDİYETE İNTİKALİNİN 81. YILDÖNÜMÜNDE ATA’MIZI SAYGI VE MİNNETLE YAD EDİYORUZ” İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden tarafından, “Atatürk’ün Ebediyete İntikalinin 81’inci Yıldönümü” münasebetiyle... Devamı..

Polis’ ten Uyuşturucu Baskını

200 POLİS VE NARKOTİK KÖPEKLERİYLE OPERASYONİskenderun’da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda iki şüpheli yakalandı.İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Amirliği ile Kaçakçılık... Devamı..

İskenderun’ lu Genç Yazar

İskenderun’ da Genç Bir Kitap Yazarı Gururlandırdı Miraç Necati Okay’ ın çıkarmış olduğu “Yaşama Zevki” adlı kitabından sonra ikinci kitabı için çalışmalara... Devamı..

1938 yılı Orijinal 10 Kasım Atatürk Gazeteleri sergisi İTSO’da açıldı İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile İkem Koleji işbirliğiyle gerçekleştirilen “1938 yılı... Devamı..

Tosyalı Sanayi Esnafıyla Buluştu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Küçük Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren esnaf ile kahvaltıda bir araya geldi. İskenderun Belediyesi Meclis Üyesi Seçkin Yıldırımöz’... Devamı..

Abdülkerim Güven’ den Kandil Kutlaması

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven’ den Mevlid Kandili munasebeti ile kutlama mesaji yayımladı. Bugün iyiliği, doğruluğu, güzelliği, adaleti, merhameti,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: