01 Haziran 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
6 Mart 01:09
Yorum Yok
1582
AK Gençliğin Başkanı AK Oldu

AK Gençliğin Başkanı AK Oldu

Ak Parti Gençlik Kolları’nda Başkan Değişikliği

Gençlik Kolları Başkanı Kenan Ak Oldu

Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor’ sloganı ile yola çıkan Ak Parti, gençlik kolları kongresi Iskenderun ilçe teşkilatında gerçekleşti 

TBMM İdari Amiri ve Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Güler, Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Kadın Kolları Başkanı Gül Nalcı, il ve ilçe yöneticileri ve partililerin katılımıyla gerçekleşen kongrelerde, Ak Parti’nin gençlerle daha da güçlendiğine dikkat çekilirken, siyasette gençlerin önemine vurgu yapıldı.

Ak Parti İskenderun Gençlik Kolları Başkanlığı’nı başarıyla sürdüren Orhan Gazi Koca yerini Kenan Ak’ a bıraktı. Ak baskan olarak seçildiği kongrede, Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ile Ak Parti İl Başkanı İbrahim Güler, Mehmetçiğin başarıyla sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekatı’nı sonuna kadar desteklediklerini ifade ederken, görevi devralan gençlere başarılar dileyerek, hayırlı hizmetler yapmalarını temenni etti.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

COVID19 Belgesi Handikapı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile bir serzeniş üzerine telefon görüşmesi gerçekleştirdik.İskenderun’ da görev yapan Acil Pratisyen Doktorlarımız COVID-19 vakasında gün paylaşımı yaparak... Devamı..

Güngör: Dikkat Edelim!

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör:“NORMALLEŞME ADIMIMIZI ATARKEN AYAĞIMIZIN KAYMASINA İZİN VERMEYELİM”Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, “Salgın sürecinde kritik... Devamı..

Dr. Berktaş:Sigara Canınızı Yakmasın

Tüm dünyada en sık ölüm ikinci ölüm nedeninin tütün ürünleri kullanımından kaynaklandığını ifade eden İskenderun Palmiye Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem... Devamı..

Savaş:HADO Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hatay Büyükşehir belediyesinin şehre kazandıracağı en önemli kazanımlardan biri olan Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.Arsuz Madenli’deki iskelede Büyükşehir Fen... Devamı..

Başkan Güven’den Vali Doğan’a Teşekkür

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Kale Mahallesi ziyareti sırasında, Arsuz – Samandağ yolunun son durumunu yerinde gördü.Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf... Devamı..

İbrahim Yavuz’ dan Bayram Kutlaması

Başarılı Meclis Üyesi İbrahim Yavuz Hatay’lı Hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. İskenderun Belediyesi MHP Meclis Üyesi İbrahim Yavuz yaklaşan Ramazan Bayramı üzerine açıklamalarda... Devamı..

Hüseyin Yayman’ dan Kutlama

Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman tüm Hatay’ lı hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınlayan Hatay Milletvekili Hüseyin... Devamı..

Arsuz İlçe Komutanlığı’ndan Ziyaret

Bayram Öncesi Şehitlik Ziyareti ve Bakımı YapıldıYaklaşan Ramazan Bayram öncesi İlçe Jandarma Komutanlığımızca şehitliklerde ziyaret ve bakım çalışmaları gerçekleştirildi.Başımızın tacı şehitliklerimize düzenli... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: