05 Aralık 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Kasım 13:38
Yorum Yok
390
Ak Gençlik’ten Seçim İstişaresi

Ak Gençlik’ten Seçim İstişaresi

AK GENÇLİK İSTİŞARE EDİYOR

Ak Parti İskenderun İlçe Teşkilatında Düzenlenen İstişare Toplantısı Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Atıçın Katılımlarıyla  Gerçekleşti. Toplantının Açılış Konuşmasını yapan İskenderun İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tayfur İkizek Şunları Söyledi;

Bilindiği üzere önümüzdeki sürecin ana gündem maddesi Yerel Seçimlerdir. Bizler İskenderun Ak Gençliği olarak 2009 yılının 30 Mart Günü Başladığımız çalışmalar ile birlikte 2014 Yılının 30 Mart’ına koyduğumuz hedefe doğru giden yolda Bölgemizin tüm kesimleriyle kucaklaşan bir gençlik kolları teşkilatıyız. Çalışma süreci içerisinde genç üye sayısını yüzde yüz oranında arttıran bir Gençlik Kadrosuyla Çalışmaktayız. Vatandaşın arasında olup, Vatandaş ile aynı havayı tenefüs ederek, İskenderun’un Bir belediyeden ne beklediğini çok iyi bilen bir Gençlik Teşkilatıyız. Bu bağlamda siz değerli çalışma arkadaşlarımı ve ekibimi başarılarından ötürü tebrik eder önümüzdeki Yerel Seçimlerde Başarılarınızın devamını dilerim.. dedi.

Yapılan istişarelerin ardından son olarak söz alan İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Atıç’da Ak Parti İskenderun Gençlik Kolları Teşkilatını yürekten kutlayarak başarılarının devamını diledi ve alkışlar arasında istişare toplantısı sona erdi…tayfur

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: