21 Eylül 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Kasım 13:38
Yorum Yok
324
Ak Gençlik’ten Seçim İstişaresi

Ak Gençlik’ten Seçim İstişaresi

AK GENÇLİK İSTİŞARE EDİYOR

Ak Parti İskenderun İlçe Teşkilatında Düzenlenen İstişare Toplantısı Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Atıçın Katılımlarıyla  Gerçekleşti. Toplantının Açılış Konuşmasını yapan İskenderun İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tayfur İkizek Şunları Söyledi;

Bilindiği üzere önümüzdeki sürecin ana gündem maddesi Yerel Seçimlerdir. Bizler İskenderun Ak Gençliği olarak 2009 yılının 30 Mart Günü Başladığımız çalışmalar ile birlikte 2014 Yılının 30 Mart’ına koyduğumuz hedefe doğru giden yolda Bölgemizin tüm kesimleriyle kucaklaşan bir gençlik kolları teşkilatıyız. Çalışma süreci içerisinde genç üye sayısını yüzde yüz oranında arttıran bir Gençlik Kadrosuyla Çalışmaktayız. Vatandaşın arasında olup, Vatandaş ile aynı havayı tenefüs ederek, İskenderun’un Bir belediyeden ne beklediğini çok iyi bilen bir Gençlik Teşkilatıyız. Bu bağlamda siz değerli çalışma arkadaşlarımı ve ekibimi başarılarından ötürü tebrik eder önümüzdeki Yerel Seçimlerde Başarılarınızın devamını dilerim.. dedi.

Yapılan istişarelerin ardından son olarak söz alan İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Atıç’da Ak Parti İskenderun Gençlik Kolları Teşkilatını yürekten kutlayarak başarılarının devamını diledi ve alkışlar arasında istişare toplantısı sona erdi…tayfur

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: