Ak Parti İl Başkanı Güler’den Açıklama

BAŞKAN GÜLER: HAİNLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Hatay İl başkanlığına atanan İl Başkanı İbrahim Güler FETÖ’ye göz açtırmıyor ve uzaktan-yakından bağlantısı olan kişilere taviz vermiyor.

15 Temmuz alçak ve vatan haini FETÖ’nün darbe girişimi esnasında da dik duruş sergileyerek sokağa ilk çıkanlardan biri olan başkan Güler, bu tavrını ve duruşunu başkanlık görevinde de devam ettiriyor ve bu konuda kimsenin gözünün yaşına dahi bakmıyor.

Halkın adamı olan ve halkın içinden gelen başkan Güler’in her konudaki samimi tavırları ve dik duruşu sayesinde hem Ak Parti camiasında hem de farklı siyasi partiler tabanında da güven tazelediği görülüyor.

Güler önceki gün yaptığı bir konuşmada bir söz verdi ve bir tane bile FETÖ’cü kalmayana kadar mücadele edeceğini ifade etti.
Hainlere fırsat vermeyeceklerini de vurgulayan Güler; “FETÖ’nün darbe girişimi esnasında Türkiye halkı daha çok kenetlenmiş ve daha çok dayanışma içerisinde olmuştur. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bir talimatıyla sokaklara dökülen ve alçak FETÖ’cülere fırsat vermeyen vatansever Türkiye halkı büyük ve anlamlı bir tarih yazmıştır. Rabbim bu aziz ve cesur milletimizden razı olsun inşallah.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi bu hainlerin inlerine girmeye devam edeceğiz. Gerek Türkiye’deki gerekse dışarıdaki hainlere karşı duruşumuz hiç bir şekilde değişmeyecektir.” Dedi.

OYUNLARA GELMEYECEĞİZ
Son dönemlerde ülkemizin üzerinde oynanan oyunlara da dikkat çeken başkan Güler, her ne olursa olsun milletin oyuna gelmeyeceğine yürekten inandığını söyledi.

İçerdeki ve dışarıdaki hainlerin alçakça girişimleri 24 Haziran tarihinde milletimizin iradesi ile son bulacaktır. Özellikle Türkiye’nin ekonomi dengelerini altüst etmek ve milleti canından bezdirmek isteyenler 24 Haziran tarihindeki seçimlerin ardından kaçacak delik arayacaklardır.
Şükürler olsun ki, milletimiz neyin ne olduğunu çok iyi biliyor.
Bizler AK Kadrolar olarak halkımızla birlikte yürümeye devam edeceğiz ve Türkiye’nin daha çok gelişmesi için daha çok çalışacağız.

İSTİKRARIN SÜRMESİ İÇİN “DEVAM” DİYORUZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti kadrolarının 15 yılda yaptığı hizmetlere de değinen başkan Güler; “Bundan 15 yıl öncesini hatırlayalım. AK Parti iktidarı öncesindeki Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu bir çok genç kardeşlerimiz bilmiyor olabilirler. Ancak yetişkin bireyler o yıllarda yaşananları çok iyi hatırlarlar.

Bizler 15 yıl öncesini bilmeyen genç kardeşlerimizle de bir araya geleceğiz ve Türkiye’nin şu andaki istikrarlı ve başarılı konuma nasıl geldiğini anlatarak herkesi bilgilendirmeye çalışacağız.
Genç kardeşlerim bu ülkenin gelecekleridir. Bu yüzden genç kardeşlerimize de önem veriyoruz.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da gençlere verdiği önem ortadadır. Bu yüzden genç kardeşlerime seslenmek istiyorum ve “Gelin hep birlikte bu ülkenin geleceğine sahip çıkın” diyorum. İnanıyorum ki genç kardeşlerimiz de sandık başında gerekeni yapacaktır.

İstikrarın sürmesi için hep birlikte “DEVAM” diyeceğiz ve Türkiye’yi dünyada söz sahibi yapmaya devam edeceğiz.”

AK PARTİYE OY VERMEYECEĞİZ ALGISI OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORLAR

Başkan Güler, her türlü oyun içerisinde olup da bugüne kadar başarılı olamayanların yeni bir algı çabası içerisinde olduklarını ifade etti ve bunlara itibar edilmemesi gerektiğini vurguladı.

“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceğiz ama Ak Partiye oy vermeyeceğiz” diye algı oluşturanların samimiyetten uzak olduklarını düşünüyorum. Herkesin görüş ve fikirlerine saygı duymaktayız ancak Reisimiz ile AK Partinin bir bütün olduğunu da belirtmek istiyorum. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’sız bir Ak Parti veya Ak Partisiz bir Reis düşünülebilir mi?

Türkiye’nin her alanda daha güçlü olabilmesinden bahsediyorsak, bu tür algılara da kulak verilmemesi ve istikrarın devamı için olaya bir bütün olarak bakmamız gerekiyor. Aksi takdirde bir tarafımız eksik kaldığında daha güçlü bir Türkiye’den bahsetmemiz de mümkün değildir.
Bizler sadece Ak Parti seçmenlerinin değil, herkesin oy’una talibiz. Çünkü Ak Parti sadece Ak Partililerin değil, Türkiye’nin partisidir. Reisimiz sadece Ak Partili seçmenlerin değil, Türkiye milletinin Cumhurbaşkanıdır.” Dedi.