06 Aralık 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
11 Eylül 11:02
Yorum Yok
1393
Ak Parti’de Yeni Dönem

Ak Parti’de Yeni Dönem

Görevini teslim eden Uğur Feriz 2001 yılında kurulan Ak Parti de kurucu olarak görev aldığını, o günden bu güne kadar teşkilatın bütün kademelerinde görev yaptığını ifade ederek “Sizlerin ve büyüklerimin takdiri ile 29 Ocak 2012 tarihinde İlçe Başkanlığı görevine getirildim. O günden bugüne ekibimle birlikte gerçekten İskenderun İlçe Teşkilatının çıtasını ciddi anlamda yükselttik bundan sonrada çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.İşte seçilen yeni isimler:
1)İbrahim YARAN
2)Bestami KILINÇ
3)Erol TEZCAN
4)İsmail PARLAKÇI
5)Adem AY
6)Yakup KILINÇ
7) Orhan KOCA
8)Mehmet DEMİRCİ
9)Mehmet ÖNDER
10)Ali ÇIĞIL
11)Mehmet KAYADELEN
12)Sadettin DOĞRUL
13)Reşat BEYAZIT
14)HIDIR GÜNEŞ
15)Hami ATÇI
16)Muhsin YETER
17)Emir BAĞIRSAKÇI
18)Tuğba ULUTAŞ
19)İlhami UÇAR
20)Ali KURTULAN
21)Süleyman SAKMAN
22)Mehmet ÖZKAN
23)Mehmet Vedat TOSUN
24)Mustafa AYDINER
25)Sedat ŞİRİN
26)Abdurrahman KABAAĞAÇ
27)Necdet TUNCER
28)Özkan BOŞÇA
29)Ali İhsan ÜSTÜNBAŞ
30)Fikri OĞUZ

gorev

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: