22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
11 Eylül 11:02
Yorum Yok
1322
Ak Parti’de Yeni Dönem

Ak Parti’de Yeni Dönem

Görevini teslim eden Uğur Feriz 2001 yılında kurulan Ak Parti de kurucu olarak görev aldığını, o günden bu güne kadar teşkilatın bütün kademelerinde görev yaptığını ifade ederek “Sizlerin ve büyüklerimin takdiri ile 29 Ocak 2012 tarihinde İlçe Başkanlığı görevine getirildim. O günden bugüne ekibimle birlikte gerçekten İskenderun İlçe Teşkilatının çıtasını ciddi anlamda yükselttik bundan sonrada çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.İşte seçilen yeni isimler:
1)İbrahim YARAN
2)Bestami KILINÇ
3)Erol TEZCAN
4)İsmail PARLAKÇI
5)Adem AY
6)Yakup KILINÇ
7) Orhan KOCA
8)Mehmet DEMİRCİ
9)Mehmet ÖNDER
10)Ali ÇIĞIL
11)Mehmet KAYADELEN
12)Sadettin DOĞRUL
13)Reşat BEYAZIT
14)HIDIR GÜNEŞ
15)Hami ATÇI
16)Muhsin YETER
17)Emir BAĞIRSAKÇI
18)Tuğba ULUTAŞ
19)İlhami UÇAR
20)Ali KURTULAN
21)Süleyman SAKMAN
22)Mehmet ÖZKAN
23)Mehmet Vedat TOSUN
24)Mustafa AYDINER
25)Sedat ŞİRİN
26)Abdurrahman KABAAĞAÇ
27)Necdet TUNCER
28)Özkan BOŞÇA
29)Ali İhsan ÜSTÜNBAŞ
30)Fikri OĞUZ

gorev

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: