28 Kasım 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
14 Ekim 18:25
Yorum Yok
778
AK Parti’den Bayram Gezisi

AK Parti’den Bayram Gezisi

Kurban bayramı arifesinde  AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ilçe Başkanı İbrahim Yaran ve yönetim kurulu üyeleri ve Kadın Kolları ile birlikte İskenderun esnafını ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

İki gündür  Milletvekili Karasayar parti ilçe binasından başlayıp, ulu cami caddesi üzerindeki tüm esnafları gezerek tüm esnaf ve vatandaş ile tokalaşan İskenderun AK Parti Milletvekili ve Yönetimi’ ne karşı ilgi büyüktü.

Milletvekili Karasayar, bayramların birliği, beraberliği, kardeşliği ve dostluğu simgelediğini ifade etti. Türkiye’nin her yıl daha da güçlü bir konuma geldiğini kaydeden AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, tüm İslam Alemi’nin ve İskenderun halkının Mübarek Kurban Bayramlarını kutlayarak, sağlık, mutluluk ve esenlikler diledi.

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Yaran da tüm İskenderun halkının bayramını kutlayarak, aileleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bayram geçirmeleri temennilerini dile getirdi.

 

-Büyükşehir Gazetesi

ortamfoto

bayramziy

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: