06 Aralık 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
2 Ağustos 13:04
Yorum Yok
968
Akkoca:”Kurslar Devam Ediyor”

Akkoca:”Kurslar Devam Ediyor”

İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ayşe Nesli Oğuzhan Akkoca kadın girişimcilerin ve kursiyerlerin çalışmalarını yerinde inceledi. İskenderun Belediyesi olarak halkımızın eğitim istek ve ihtiyaçlarına yönelik kursların açılması için çalışmalarımız sürekli devam etmekte olup bu hafta açılan ve hâlâ kayıtları devam eden Bilgisayar operatörlüğü ile iş sağlığı ve işçi güvenliği kurslarımıza katılmak isteyenlerin başvuruları alınmaya devam etmektedir.
Açılmış veya açılacak bütün kurslar icin Numune Mahallesi Sakarya Mah. Yunus Emre Mah. Denizciler ek hizmet binası sariseki Mah. deki kadın kültür evleri ve belediyemiz kültür Müdürlüğünde kurs başvuruları yapilabilinmektedir.” Açıklamasında bulundu.

Açılmış veya açılacak bütün kurslar için Numune Mahallesi Sakarya Mah. Yunus Emre Mah. Denizciler ek hizmet binası Sariseki Mah. deki Kadın Kültür Evleri ve İskenderun Belediyesi Kültür Müdürlüğünde kurs başvuruları yapılabilmektedir.

SOKAK HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ ZİYARETİ MUTLU ETTİ

İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Nesli Oğuzhan Akkoca Sokak Hayvanları Koruma Derneği ve Geçici Barınma Merkezini ziyaret etti.

Dernek başkanı ve üyeleriyle sohbet esen Akkoca Dernek olarak sıkıntılar dinledi. Akkoca: “Allah; Hayvanlar benim sessiz kullarımdır. ” sözünden yola çıkarak kentimizde sahipsiz ve böyle güzel insanların hayvanları koruma adına kurdukları dernek ve merkezleri sık sık ziyaret edip sorunlarını Başkanımız Fatih Tosyalı’ ya ileteceğiz. Elimizden geldiğince çözeceğiz.” Açıklamasında bulundu.

Dernek üyeleri ziyaretten çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Işık Şener’den”Kadın Hakları”

Bu gün 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü. Bütün dünya ülkelerinden önce 5 Aralık 1934 tarihinde Türk Kadınına “Seçme ve Seçilme Hakkı”... Devamı..

Tosyalı: Yeni Millet Parkı…

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: YENİ MİLLET BAHÇESİ İSKENDERUN’A HAYIRLI OLSUN İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a Değer katacak projeleri hayata geçirecekleri... Devamı..

Nene Hatun Anaokulu’nda Resim Sergisi

“UĞUR BÖCEKLERİNİN RESİM SERGİSİNDE “GELECEĞİN RESSAMLARI” İLE BULUŞTU. İlçe Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Nene Hatun Anaokulu’nda icra edilen resim sergisi programına teşrif... Devamı..

Sağlıkta Şiddet!

İskenderun Devlet hastanesi acil serviste güvenlik görevlisi olarak çalışan Harun ECE ailesi ile birlikte Pazar alışverişine giderken darp edildi. Konuyla ilgili Hak-iş... Devamı..

Vali Doğan Sıfır Noktasında

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Karakol ve üs bölgelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve görev yapan güvenlik güçlerine moral verdi.26 Kasım’da  Yayladağı ilçesindeki... Devamı..

Kediye Görülmemiş İşkence!

İskenderun’da Bir Kediyi Bacaklarını Keserek Öldürdüler Parktaki sokak kedilerini besleyen 66 yaşındaki Fadime Bastık ise vahşet sonrası gözyaşlarına boğuldu. İskenderun’da bir sokak... Devamı..

Reyhanlı’ da Uyuşturucu Ele Geçirildi

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde düzenlenen operasyonda 40 bin 82 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Alınan bilgiye göre, Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla... Devamı..

İskenderun’da DHKP/C’li Yakalandı

İskenderun’ da terör örgütü DHKP/C üyeliğinden kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü operasyonla yakalandı.İskenderun Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Terörle Mücadele Şube Amirliği ekipleri,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: