23 Ağustos 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
2 Ağustos 13:04
Yorum Yok
888
Akkoca:”Kurslar Devam Ediyor”

Akkoca:”Kurslar Devam Ediyor”

İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ayşe Nesli Oğuzhan Akkoca kadın girişimcilerin ve kursiyerlerin çalışmalarını yerinde inceledi. İskenderun Belediyesi olarak halkımızın eğitim istek ve ihtiyaçlarına yönelik kursların açılması için çalışmalarımız sürekli devam etmekte olup bu hafta açılan ve hâlâ kayıtları devam eden Bilgisayar operatörlüğü ile iş sağlığı ve işçi güvenliği kurslarımıza katılmak isteyenlerin başvuruları alınmaya devam etmektedir.
Açılmış veya açılacak bütün kurslar icin Numune Mahallesi Sakarya Mah. Yunus Emre Mah. Denizciler ek hizmet binası sariseki Mah. deki kadın kültür evleri ve belediyemiz kültür Müdürlüğünde kurs başvuruları yapilabilinmektedir.” Açıklamasında bulundu.

Açılmış veya açılacak bütün kurslar için Numune Mahallesi Sakarya Mah. Yunus Emre Mah. Denizciler ek hizmet binası Sariseki Mah. deki Kadın Kültür Evleri ve İskenderun Belediyesi Kültür Müdürlüğünde kurs başvuruları yapılabilmektedir.

SOKAK HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ ZİYARETİ MUTLU ETTİ

İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Nesli Oğuzhan Akkoca Sokak Hayvanları Koruma Derneği ve Geçici Barınma Merkezini ziyaret etti.

Dernek başkanı ve üyeleriyle sohbet esen Akkoca Dernek olarak sıkıntılar dinledi. Akkoca: “Allah; Hayvanlar benim sessiz kullarımdır. ” sözünden yola çıkarak kentimizde sahipsiz ve böyle güzel insanların hayvanları koruma adına kurdukları dernek ve merkezleri sık sık ziyaret edip sorunlarını Başkanımız Fatih Tosyalı’ ya ileteceğiz. Elimizden geldiğince çözeceğiz.” Açıklamasında bulundu.

Dernek üyeleri ziyaretten çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

BAŞKAN SAVAŞ’TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 21 Ağustos Çarşamba günü Beyzade FM’ in canlı yayın konuğu oldu. Programda gündeme ilişkin... Devamı..

TISİAD’ dan İTSO’ ya Ziyaret

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nevaf Kılıç ve Limakport İskenderun Genel Müdür yardımcısı Mehmet Ünlü İTSO’yu ziyaret etti.... Devamı..

Obezite’de Mide Balonu

OBEZİTE İLE MÜCADELEDE MİDE BALONU UYGULAMASI Obeziteyle mücadelede uygulanan yöntemlerden ‘mide balonu’ hakkında bilgiler veren İskenderun Gelişim Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’ IN GADİR HUM BAYRAMI MESAJI

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Gadir Hum Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yayımladığı mesajda Gadir Hum’un önemine vurgu yapan... Devamı..

Tosyalı Şoförleri Dinledi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,kent içerisinde trafik yoğunluğunu en aza indirmek için bir takım çalışmaların yapılmakta olduğunu belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,İskenderun... Devamı..

Nevzat İnan’ dan Bayram Kutlaması

Hatayspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Altyapı sorumlusu Başarılı işadamı Nevzat İnan bayram mesajı yayımladı. “Bu bayramın birlik beraberlik, kardeşlik, saygı sevgi getirmesi... Devamı..

Işık Şener; “HADO Siyaseti”

Lütfü Savaş ne yapsın? HADO’ yu İskenderun’ a getiriyoruz dedi itiraz. Arsuz’ a götürüyoruz dedi itiraz. Şimdi Lütfü Savaş “Buyurun yer gösterin!”... Devamı..

HBB’ den Sağlık Denetimi

HBB ZABITASINDAN BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ YAPILDI Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gıda denetimi gerçekleştirdi. Vatandaşların... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: