27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
30 Temmuz 00:16
Yorum Yok
743
AKP Ülkeyi Nereye Götürüyor?

AKP Ülkeyi Nereye Götürüyor?

Türk milliyetçilerinin yıllardır uyarılarını dikkate almayıp ısrarla burnunun doğrusuna giden AKP, izlediği Suriye politikası neticesinde sınırımıza, onurumuzu zedeleyen PKK paçavrasının asılmasına sebep oldu.

 

Bu coğrafyada PKK türü bölücü örgüt benzeri yapılanmalar, bu milletin karşısına hep çıkarılmıştır. Bundan sonra da hep çıkacaktır. Açılım yada çözüm süreci diye varlığını ihanetin adresi PKK ve destekçileri ile masaya yatıranlar Milletimizin başını ağrıtmaya devam ediyor.

 

Başkasının himmetiyle maşa ve manivelası olan örgütlerle yapılan pazarlıklar bu millet ve devleti felakete götürmektedir. Eğer,büyük Kürdistan’ı kurmaya çalışan küresel emperyalist sürece engel olmayı başaramazsak devlet olarak ayağa düşeriz. Bunu başarmak feraset, öngörü, fedakarlık, bağımsız siyaset ve bedel ödemeyi gerektirir. Yeni kahramanlar ister, Türk milleti bu kahramanlara hasrettir. Bu başkalarının kuyruğunda ülkeleri dizayn etme hesapları ile asla olmaz.

 

“Ülke hızla bölünmeye doğru gidiyor!” Uyarılarını atlarsak, ihanet odaklarının millete meydan okumasını iyi anlayamazsak, bunu söyleyenleri iftira paranoyak diye suçlayanları tanıyamazsak, bu yapılanların hepsi asil millete gaflet dalalet ve hatta en büyük ihanet olur. Herkes olanları akıl tarih ve gelecek öngörü süzgecinden geçirerek bu iktidarı uyarmalı girilen PKK ile yol arkadaşlığından AKP’yi vazgeçirilmelidir.

 

Herkes bunun bedelini öder ya zillete razı olur, beyaz bayrak çekeriz, ya da biçilen kefeni yırtarız. Bu iktidar artık gizli kapaklı konuşmayı bırakarak bu şerefli Türk milletine net acık ve hangi bilinmeyen baklayı ağzında sakladığını; izah etmeli milletin aklına teslim olmalıdır. Pardon deme şansının kalmadığı anı beklemeden Başbakana ve AKP ye millet balansı yapılamazsa çok kara günler görürüz. Bütün bu kara günler toplum vicdanında bir enerji birikimine sebep oluyor. Büyük bir tsunami kimi yerle bir eder Allah bilir.

 

Bu milletin devletiyle milli kimliği ile daha fazla oynamayın tartışmayın tartıştırmayın bazı değerler vardır namustan öte kıymetlidir. Bunu böyle anlayan algılayan milyonlarca vatan evladı vardır. Kendi aklınızı pazarlıklarınızı bu millete son akıl diye dayatamazsınız. Milleti bilgilendirin gerçekleri sansürsüzce anlatın ve onun kararına razı olun işte milli irade budur. Her türlü abluka siyasi rüşvet yandaş kamu gücünü kullanarak alınan seçim sonucu yüzde elli imtiyazı size vermez.

 

Millet size PKK’yı ülkenin başına bela edin, yıllardır ortaya koyduğu taleplerini baş tacı edin diye mi iktidara getirdi? Yıllardır yapılan çirkin pazarlıklar Oslo, İmralı turları artık aşikârdır. İki otoriteli, iki bayraklı, iki milletli, iki marşlı iki dilli devlet olmaz olsa olsa çatal dilli yılan olur. Çatal kazık yere geçmez iki milletli devlet asla olamaz. Güneydoğu da Kürt kardeşimin temsilcisi olarak kanlı ateist ırkçı örgütün muhatap kılınarak şımartılıp ülkeye bela edilmesi AKP için en büyük utançtır. Bu kara tablo artık yürekleri dağlıyor. Beceremediniz, başaramadınız düşün milletin yakasından ve ülkeyi adil bir seçime götürün aksi takdirde bu ülkede sancılar hiç bitmez. Bunun baş sorumlusu da AKP iktidarı olur. Daha fazla bu ülkeye yazık etmeyiniz.

 

İBRAHİM GÜL

Mhp İskenderun İlçe Başkanı

Anahtar Kelime: , , , ,

Bir Yorum Yazın

İbrahim Gül

  • Yazar Email: ibrahim@iskenderunpost.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: