Ak Parti Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Başkan ATIÇ ile Başkan KİMYECİ Gazetecilerle Bir Araya Geldi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve AKP Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, gazetecilerle Meclis Kültür ve Sanat Merkezi’nde bir araya geldiler.
Ziyaret esnasında Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve AKP Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç gazeteciler adına Hatay Söz Gazetesi ve Hatay Gazetesi İmtiyaz Sahibi Abdullah Temizyürek’e bir çiçek takdim etti.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve AK Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç’a konuşma gerçekleştiren Abdullah Temizyürek, “Cemiyet seçimlerinde bir takım sıkıntılarımız oldu. Cemiyetimizde yaşanan sıkıntılardan dolayı olayların bu noktaya gelmesini istemezdik. Gönül isterdi ki, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü hep birlikte aynı ortamda kutlayalım. Aynı çatı altında daha güçlü bir yapı olsun istiyoruz. Tüm çabalarımız bu yöndedir. Bunları hep birlikte aşmak istiyoruz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle katılımınızdan dolayı gazeteci arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Gazeteciler Köprü Görevi Görüyor

Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak için Meclis Kültür ve Sanat Merkezi’nde gazetecilerle bir araya gelen Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci yaptığı konuşmada, “Antakya Belediyesi olarak gazetecileri çok önemsiyoruz. Yerel yönetimler olarak yapılan hizmetlerin vatandaşlara aktarılması konusunda köprü görevini üstleniyorsunuz. Aynı zamanda bizlerin göremediği ve vatandaşlarımızın bizlerden beklentilerini de yaptığınız haberlerle dile getiriyorsunuz. Bu görevi yerine getiren gazeteci arkadaşlarımızla her zaman yakın ilişkiler içerisindeyiz. Bu nedenle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyor ve tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Toplumun Birlik ve Beraberliğine Olan Katkınızı Önemsiyoruz

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yapılan ziyarette bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç; “Bizler siyaset kurumu olarak, gazeteci arkadaşlarımızı ülkemizin zorlu süreçten geçtiği bu günlerde birlik ve beraberliğine yönelik çok ciddi anlamda üstlendiği bir misyon olduğunu düşünüyorum. Gazeteciliğin birçok önemli görevi ve sorumluluğu var. Gazeteciler sayesinde toplumumuzla buluşuyoruz. Toplumumuzun birlik ve beraberliğine olan katkınızı daha çok önemsiyoruz. İçinden geçtiğimiz süreçte ülkemizin birliğine ve beraberliğine kast etmek isteyen birçok düşman görüyoruz. Önümüzdeki sıfatlar ne olursa olsun, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek için gazetecilerin birer iyi bir misyon olduğunu düşünüyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Hatay’ımızın her konuda birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Çünkü görevler, mevkiler, makamlar gelip geçici. Her birimiz bir gün bu makamları bırakacağız. Geride bırakacağımız görevlerde hoş bir sada bırakabilmek çok önemlidir. Bu noktada 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyorum.” dedi.