01 Aralık 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Aralık 11:37
Yorum Yok
745
Alacağını Almaya Gitti, Dayak Yedi!

Alacağını Almaya Gitti, Dayak Yedi!

İskenderun’da, 28 yaşındaki Abdullah Sevinç, alacağını tahsil etmek için gittiği eski işyeri olan akaryakıt istasyonunda, demir çubukla dövülüp kolunun kırıldığını ileri sürdü.

 

Bir akaryakıt istasyonunda çalışan Abdullah Sevinç, rahatsızlanınca hastaneye gidip 1 gün rapor aldı. Ancak işyeri iddiaya göre, rapor aldığı gerekçesiyle Sevinç’in işine son verdi. Ücretinin 400 liralık bölümünü tahsil için akaryakıt istasyonuna giden Sevinç’ten alacağı olmadığına dair noterden belge istendi. Ancak Sevinç parasını almadan böyle bir belge getiremeyeceğini söyleyince 3 kişi tarafından demir çubuklarla dövüldü. Sol kolu dirseğinden kırılan ve vücudunda morluk oluşan Sevinç’in şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında işyerinin güvenlik kamerasına da el konuldu.

 

Akaryakıt istasyonunda 6 ay çalıştığını söyleyen Abdullah Sevinç, “Hastalanınca hastaneye gittim, bir gün sonra için de rapor verildi. Ardından iş yerine gittiğimde işime son verildiğini öğrendim. Daha sonra 400 lira maaş alacağım vardı. İstemeye gittim, herhangi bir alacağım olmadığına dair noterden yazılı belge getirmemi istediler. Paramı almadan böyle bir belge getiremeyeceğimi söyleyince işyeri sahibi 3 kardeş beni demir çubukla dövdü” dedi.

 

Sevinç’in şikayeti üzerine başlatılan soruşturma sürüyor.

 

alacagini-almaya-gitti-dayak-yedi

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: