20 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Aralık 11:37
Yorum Yok
671
Alacağını Almaya Gitti, Dayak Yedi!

Alacağını Almaya Gitti, Dayak Yedi!

İskenderun’da, 28 yaşındaki Abdullah Sevinç, alacağını tahsil etmek için gittiği eski işyeri olan akaryakıt istasyonunda, demir çubukla dövülüp kolunun kırıldığını ileri sürdü.

 

Bir akaryakıt istasyonunda çalışan Abdullah Sevinç, rahatsızlanınca hastaneye gidip 1 gün rapor aldı. Ancak işyeri iddiaya göre, rapor aldığı gerekçesiyle Sevinç’in işine son verdi. Ücretinin 400 liralık bölümünü tahsil için akaryakıt istasyonuna giden Sevinç’ten alacağı olmadığına dair noterden belge istendi. Ancak Sevinç parasını almadan böyle bir belge getiremeyeceğini söyleyince 3 kişi tarafından demir çubuklarla dövüldü. Sol kolu dirseğinden kırılan ve vücudunda morluk oluşan Sevinç’in şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında işyerinin güvenlik kamerasına da el konuldu.

 

Akaryakıt istasyonunda 6 ay çalıştığını söyleyen Abdullah Sevinç, “Hastalanınca hastaneye gittim, bir gün sonra için de rapor verildi. Ardından iş yerine gittiğimde işime son verildiğini öğrendim. Daha sonra 400 lira maaş alacağım vardı. İstemeye gittim, herhangi bir alacağım olmadığına dair noterden yazılı belge getirmemi istediler. Paramı almadan böyle bir belge getiremeyeceğimi söyleyince işyeri sahibi 3 kardeş beni demir çubukla dövdü” dedi.

 

Sevinç’in şikayeti üzerine başlatılan soruşturma sürüyor.

 

alacagini-almaya-gitti-dayak-yedi

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: