24 Ekim 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
28 Ekim 16:13
Yorum Yok
875
Altın Doktoru: “Bankaların Oyununa Gelmeyin!”

Altın Doktoru: “Bankaların Oyununa Gelmeyin!”

İskenderun’da Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren ve Altın konusunda yaptığı öngörülerle fark yaratan genç işadamı Uğur Sağıroğlu’na Altın’ın durumunu sorduk…

Altın fiyatlarının son günlerde gramda 2-3 tl gerilediğini söylüyen Sağıroğlu;  Son günlerde altın fiyatlarındaki düşüşü,kış dönemi olmasına ve düğün mevsiminin sonlarına gelmesine bağlıyoruz..Halkımızın, Altın fiyatlarının geriye çekildiği bu dönemlerde, yatırımı düşünebileceğini söyleyebilirim’ diye konuştu..

BU MEVSİMLERDEKİ ALTIN ALIMI, KESİNLİKLE AVANTAJ..

Altın alımının bu dönemde daha cazip olacağını söyliyen Sağıroğlu; Gelecek yaz döneminde düğün yapmayı düşünen  çok sayıda vatandaşımız,Altınlarını fiyatların düşük olduğu bu dönemde alıyor..Yaz döneminden daha uygun olan fiyatlarla,vatandaşlarımız bir nebzede olsa karlı bir alışveriş yapmış oluyor.Bizde burdan vatandaşlarımıza sesleniyor ve fiyatların düşük olduğu bu dönemde,Altına rağbet etmelerini tavsiye ediyoruz ” .

BANKALARIN OYUNUNA GELMEYİN !!

Son olarak Bankaların Altın satımı ile ilgili konuşan Sağıroğlu;

Kesinlikle hiçbir banka,kendi kuyumcunuz gibi olamaz…Bankaların bu tutumu,kendilerini karlı çıkartan bir OYUNDUR..Bankalara yatırım yapmak isteyen vatandaşlarımız,önce herhangi bir kuyumcuya  gelip sorsun.Ondan sonra yatırım yapılıp yapılamıyacağına karar versin..Bizler elimizden geldiğince vatandaşlarımızı bu konuda uyarıyoruz..Altın konusunda Bankalrın yapmış olduğu  ve kendilerinin bilmedikleri oyunları  anlatıyoruz..Şunu unutmayın ki,Hiçbir banka sizin iyiliğinizi düşünmez ” diyerek sözlerine nokta koydu…

 

iskenderun-kuyumcu

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “EKONOMİ ” Haberleri

Mehmet Arslan Aile Birliği Başkanı

İskenderun’ un sevilen kanaatönderlerinden Mehmet Arslan İskenderun ilk okulunun aile birliği başkanı oldu. Mehmet Arslan gazetemize verdiği demeçte; eğitim öğretim faaliyetlerinin en... Devamı..

Antakya Bilim Merkezi Kuruluyor

Antakya Belediyesi ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Birliği İle  ANTAKYA BİLİM MERKEZİ KURULUYOR  Antakya Belediye Başkanı  İzzettin Yılmaz gönül belediyeciliği anlayışı... Devamı..

Arsuz’da Muhtarlar Günü Kutlandı

“19 Ekim Muhtarlar Günü” ilçemizde düzenlenen programla kutlandı . Program 19 Ekim 2020 Pazartesi günü saat: 09.30′ da Arsuz Kent Meydanı Atatürk... Devamı..

HBB EXPO İÇİN TOPLANDI

BÜYÜKŞEHİR YÖNETİCİLERİ EXPO 2021 HATAY İÇİN BİR ARADA23 Nisan-29 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Expo 2021 Hatay için geri sayım devam ederken... Devamı..

Başkan Güven’den Açıklama

AK PARTİ İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven çıkan yangınlar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Güven; “Bölgemizde çıkan Orman Yangınları, hepimizi derinden üzdü. Bir... Devamı..

HBB Yaraları Sarıyor

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YANGININ YARALARINI SARMAYA BAŞLADIHatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Arsuz, Belen ve İskenderun ilçelerinde oluşan yangın felaketinin yaralarını sarmaya başladı.9 Ekim... Devamı..

İTSO’dan Yanan Yerlere Ziyaret

Orman Yangınında İş Yerleri Hasar Gören İTSO Üyeleri Ziyaret edildiİTO Başkanı Yılmaz, En Yetkili Birimlerle Üyelerimizin Yanındayız İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz... Devamı..

Aile ve Sosyal Hizmetler’den Destek

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından durumu olmayan ve destek almak isteyen aile bireylerine yardım eli uzattı. 251 hane, 835 kişiyle... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: