Antakya Belediyesi Çalışmalara Devam Ediyor

ANTAKYA BELEDİYESİ OTİZMLİLER SOSYAL TESİSİ’NE ZİYARET 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin ‘Engelleri Elbirliğiyle Aşıyoruz’ sloganıyla sosyal belediyecilik kapsamında hizmete sunduğu ‘Otizmliler Sosyal Tesisi ve Umut Kafe’, hizmete girdiği günden bu yana özellikle engelli vatandaşlar ve ailelerinden yoğun ilgi görüyor.

Son olarak Hatay Otizmliler Derneği Başkanı Sara Gök, dernek üyeleri ve gönüllüler, Otizmliler Sosyal Tesisi ve Umut Kafe’yi ziyaret etti. Gök, gerçekleştirdikleri ziyarette böylesine anlamlı bir tesisi şehrimize kazandırmış olmasından dolayı Başkan Kimyeci’ye ve tüm emeği geçenlere teşekkürlerini iletti. 

KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ’NDE HAK SAHİPLERİYLE İMZA SÜRECİ DEVAM EDİYOR

          Antakya Belediyesi Emek ve Aksaray Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde hak sahipleriyle ıslak imzalı resmi sözleşme süreci tam hız devam ediyor.

          Antakya’ya yepyeni bir görünüm kazandıracak Kentsel Dönüşüm Projesi’nde, imzalar hak sahipleriyle atılmaya devam ediliyor. Kentsel Dönüşüm Projesi’ndeki hak sahibi M. Salih Şahin ile imza töreni gerçekleştirildi. İmza törenine Başkan Yardımcısı Elçin Eryetli ve Kentsel Dönüşüm Müdürü Tüge Gündüz eşlik etti.