Antakya Belediyesi Kursiyerlerinden Sergi

ANTAKYA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİ’NDEN ‘RENKLERİN ROTASI’ SERGİSİ

          Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerlerinin hazırladığı ‘Renklerin Rotası’ adlı sergiye katıldı.

          Palladium Avm’de gerçekleşen sergiye AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal ve eşi Raciye Yeşildal, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, Antakya Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Ahmet Kocaoğlu, belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

           Antakya Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleriyle gurur duyduğunu belirten Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci; “Antakya Belediyesi çatısı altında düzenlenen kursu tamamlayarak bu güzel serginin açılmasını sağlayan kursiyerlerimize emeklerinden ve gayretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Gençlik Merkezimizde 14 farklı branşta 1500 öğrencimize hizmet veriyoruz. Gençlik Merkezi’nde eğitim gören resim kursu öğrencilerimizin hazırladığı bu sergide emeği geçen herkesi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

           Resim sergisine katılmaktan memnuniyet duyduğunu belirten AK Parti Hatay Milletvekili Yeşildal; “Antakya Belediyesi Gençlik Merkezi birçok branşta eğitim veren, çocukların ve gençlerin zamanlarını güzel ve faydalı bir şekilde geçirmelerine imkan sağlayarak hizmet veriyor. Antakya Belediyesi Gençlik Merkezi öncülüğünde Resim Sergisi, Taş Boyama Sergisi, Mozaik Sergisi gibi birçok güzel faaliyete imza atıldı. Bu nedenle hem Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’yi hem de Antakya Belediyesi personellerini tebrik ediyorum. Ayrıca bu projeye destek veren Halk Eğitim Müdürlüğümüz ve usta öğretmenlerimiz, bu güzel projeyi hayata geçirerek gençlerimizin güzel eserler ortaya çıkarmasına vesile oldular. Bu güzel sergide emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

             Başkan Kimyeci ve beraberindeki heyet konuşmaların ardından kurdele kesimi ile sergi açılışını gerçekleştirdiler. Paladium AVM zemin katta açılan Resim ve görsel sanatlar sergisini gezen AK Parti Hatay Milletvekili Yeşildal, Başkan Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci eserleri büyük bir hayranlıkla incelediklerini ve gördüğü başarıdan dolayı mutluluk duyduklarını ifade ettiler.