Antakya Belediyesi’nden Müjde

Antakya Belediyesi’nden Gençlere Müjde;  FUTBOL, YÜZME, KARATE, KİCK BOKS, BASKETBOL DALLARINDA YAZ KURSLARI BAŞLIYOR

Antakya’ da Spor Zamanı

Antakya Belediyesi geleceğin teminatı gençlere yönelik hazırladığı ücretsiz kurs hizmetlerine devam ediyor. Antakya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü gençlere bekledikleri müjdeyi vererek yaz kurslarının başladığını, kayıtların 14 Temmuz gününe kadar devam edeceğini bildirdi.

Antakya Belediyesi’ nden konuyla ilgili yapılan açıklamada Futbol, Yüzme, Karate, Kick Boks ve Basketbol alanlarında ücretsiz kurs verileceği belirtildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen kursların yerleri hakkında da bilgi verilen açıklamada Futbol kursunun Karlısu Mahallesi futbol sahasında, Basketbol ve Yüzme kurslarının Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme havuzunda verileceği, Karate, Basketbol ve Kick Boks için Antakya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nden bilgi alınması gerektiği vurgulandı.
Açıklamada ayrıca 14 Temmuz 2017 gününe kadar devam edecek kayıtlar hakkında bilgi almak isteyenlerin 0(326) 221 93 33/1442 numaralı telefondan yada Antakya Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’ nden (Eski AK Parti Binası Palladium Avm Yanı) bilgi alınabileceği vurgulandı.