Antakya Belediyesi’nden Yoğun Çalışma

ANTAKYA BELEDİYESİ ANTAKYA’YI ASFALTLA BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR 

            Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri alt yapısı tamamlanmış olan cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. 

            Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın talimatları doğrultusunda hizmetlerine aralıksız devam eden Antakya Belediyesi ekipleri şehir genelinde yol açma, malzeme serme, asfaltlama, onarım ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. 

            Antakya Belediyesi konuyla ilgili yapılan açıklamada asfaltla kaplanan yolların vatandaşlar tarafından da beğeni ile karşılandığı, alt yapı çalışmaları tamamlanan tüm cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmalarının sürdürüleceği ifade edildi. 

            Yapılan açıklamada yürütülen hizmetler kapsamında son olarak Apaydın, Avsuyu ve Akasya Mahallelerinde asfaltlama çalışmaları gerçekleştirildiği bildirildi. 

PARK VE YEŞİL ALANLARDA BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR 

            Antakya Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri şehir genelinde bulunan park ve yeşil alanlarda güzelleştirme çalışmalarına devam ediyor. 

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre Antakya’nın 95 Mahallesi’nde bulunan parkların bakım, onarım, temizlik ve yenileme çalışmaları aralıksız sürüyor. 

Yürütülen hizmet kapsamında son olarak Ürgenpaşa Mahallesi Dağlılar parkında bakım, onarım ve güzelleştirme çalışmaları gerçekleştirildiği bildirildi.