Antakya BLD Çalışma

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN PARK VE YEŞİL ALANLAR İÇİN

ÇELİKTEN GÜL KÖKLENDİRME ÇALIŞMASI

Antakya Belediyesi Bitki Üretim Merkezi’nde Antakya’nın park ve yeşil alanları için üretim çalışmaları devam ediyor. Ekipler kendi ürettikleri çelikten gül köklendirme işlemi gerçekleştiriyor.

Antakya Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi Bitki Üretim ve Bakım merkezi bünyesinde çelik üretim çalışmaları devam ediyor. Antakya genelinde bulunan parkları güzelleştirmek amacıyla üretilen gül çeliklerinde hasat başladı. Köklendirilen çelikler, önümüzdeki bahar mevsiminde park ve yeşil alanları güzelleştirecek.

ANTAKYA BELEDİYESİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Antakya Belediyesi Gönül Belediyeciliği çatısı altında yürüttüğü çalışmalar kapsamında hayırseverler tarafından bağışlanan giysi, oyuncak, ayakkabı, kırtasiye ürünleri, mobilya ve kullanılabilir durumdaki ev eşyalarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çalışmaları her geçen gün daha da artarak hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında gönül köprüsü kurmaya devam ediyor.

Yürütülen hizmetler kapsamında Odabaşı ve Bağrıyanık Mahalleleri’nde ikamet eden ihtiyaç sahibi aileler ekiplerimizin kurye aracı ile mobilya ve ev eşyalarından oluşan yardımlarını teslim aldı.”