Antakya Bld. Hizmette Durmuyor

HANIMLAR LOKALİ’NDE DİYETİSYEN HİZMETİ DEVAM EDİYOR

         Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali bünyesinde ücretsiz olarak verilen diyetisyen hizmetine vatandaşların ilgisi artarak devam ediyor.

        Antakya Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi olarak Hanımlar Lokali bünyesinde her geçen gün yeni bir hizmete imza atmaya devam ediyoruz. Ücretsiz ikramlarımızın yanı sıra spor salonu, çocuk oyun parkı, toplantı salonunun yanı sıra aile danışmanlığı hizmeti verilen Hanımlar Lokali’nde devam eden ücretsiz diyetisyen hizmetimiz vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi görüyor. Yürütülen hizmet kapsamında randevu sistemi ile çalışan diyetisyenimiz önce kas – yağ endeksi yapan cihazımızla hanımlarımızın ölçümlerini yapıyor ardından bazı tahlillerin yapılmasını sağlayarak sağlık durumlarını kontrol ediyor. Her vatandaşın kendi bünyesine ve sağlık durumuna göre hazırlanan kişiye özel diyet programı ile hanımlarımızın daha sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı oluyor.”

        Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali bünyesinde yer alan diyetisyen hizmetinden yararlanmak ya da bilgi almak isteyenler 0326 216 63 33 numaralı telefondan bilgi alabilirler.

ANTAKYA BELEDİYESİ ÇORBA EVİ’NE, VATANDAŞLARIN YOĞUN İLGİSİ DEVAM EDİYOR

         Antakya Belediyesi Mahvel Sosyal Tesisleri’nde bulunan Çorba evi her sabah vatandaşlara ücretsiz çorba ikram etmeye devam ediyor.

         Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada; Atatürk Caddesi’nde bulunan Antakya Belediyesi’ne ait Mahvel Sosyal Tesisleri’ndeki Antakya Belediyesi Çorba Evi’nde, sabah ve öğle olmak üzere günde 2 öğün vatandaşlara 07.30 – 12.30 saatleri arasında ücretsiz çorba ikram etmeye devam ettiği bildirildi. Açıklamada; başta ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız olmak üzere çocuk, genç, yaşlı her vatandaşa ücretsiz olarak hizmet verildiği vurgulandığı belirtildi.

          Antakya Belediyesi sosyal belediyecilik çatısı altında kurduğu çorba evi ile vatandaşlarla gönül köprüsü kurmaya devam ediyor.