Antakya Bld. Projede Başarılı

KARDEŞİNLE SEVGİYLE PAYLAŞ PROJESİ

EMEK, HACI ÖMER ALPAGOT, AYDINLIK EVLER VE KÜÇÜKDALYAN MAHALLELERİ’NDE İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik hizmetleri çatısı altında hayata geçirdiği “Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş” projesi kapsamında hayırseverler tarafından bağışlanan giysi, oyuncak, ayakkabı, kırtasiye ürünleri, mobilya ve kullanılabilir durumdaki ev eşyalarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi olarak sosyal belediyecilik çalışmalarımız kapsamında hayata geçirilen Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş projesi her geçen gün daha da büyüyerek hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında gönül köprüsü görevi görmeye devam ediyor.

Yürütülen hizmetler kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara giysi, oyuncak, ayakkabı, kırtasiye ürünleri ve ev eşyalarından oluşan yardımlar ulaştırılıyor.

Yürütülen hizmet kapsamında son olarak Emek, Hacı Ömer Alpagot, Aydınlık Evler ve Küçükdalyan Mahallesi’nde ihtiyaç sahibi vatandaşlara kışlık giyim yardımları yapıldı.

Mahalle muhtarlarının bildirdiği yoksul ailelere, hayırseverler tarafından yapılan yardımlar, Antakya Belediyesi ekipleri tarafından ulaştırılarak, ailelerin yüzlerini güldürdü.

Veren elin, alan eli görmediği, ihtiyaç sahibi vatandaşları mahcup etmeden yardım sağlandığı proje daha çok vatandaşa ulaşabilmek için hayırseverlerin desteklerini bekliyor.”