Arsuz Karaağaçspor Bilal Özdemir’le Anlaştı

Arsuz Karaağaçspor 1967 Teknik Direktör Bilal Özdemir ile el sıkıştı.

Arsuz Karaağaçspor Bilal Özdemir’ e Emanet

Başarılı Teknik Direktör Özdemir önceki gün yönetimle anlaşarak protokolde karşılıklı anlaşma sağladı.

Uzun yıllar başarılı futbolculuğu ile kentin sevgisini kazanan ve 3 sezon önce Belen Belediyespor’ un başındayken tarihinde ilk defa BAL Ligine adına yazdıran başarılı Teknik Direktör Bilal Özdemir şu açıklamalarda bulundu: ” Bölgemizin futbolcularını, futbol anlayışını bizzat yaşayarak öğrendim. Daha önceki başarılarımızı Arsuz Karaağaçspor’ da devam ettirip tüm Arsuzlu futbolseverlere iyi oyun seyrettirmek istiyoruz. Kulüp Başkanı ve yönetimimiz fedakar ve uzun vadede başarı odaklı planları olan bir kadroya sahip bizde ilerleyen süreçlerde buna futbolcularımızla, oyunumuz ve sonuçlarımızla cevap vereceğimize inanıyorum.” dedi.

Arsuz Karaağaçspor Asbaşkanı Doğan Çam; ” Biz Başkanımız ve yönetimimiz olarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan Arsuz’ un ismini Türkiye’ de hakkettiği yerlere taşımak için kollarımızı sıvadık. Sadece Arsuz değil İskenderunlu sporseverlerin takibinde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Halis Özipek hocamızla anlaşmalı olarak karşılıklı anlaşarak ayrıldık. Kendisine başarılı çalışmaları için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hoca olarak Bilal Özdemir’ le anlaşmamızda daha önce BAL Ligindeki başarılarını önemsiyoruz.” açıklamalarında bulundu.

17/12/2017 Pazar günü Arsuz Karaağaçspor ile Kilisspor karşı karşıya gelecek. Yeni hoca Bilal Özdemir ilk defa kendi saha ve seyirci önünde takımıyla maça çıkacağı bildirildi.

Haber: Işık Şener