Arsuz Karaağaçspor Güçleniyor

ARSUZ KARAAĞAÇ SPOR, KADROSUNU GÜÇLENDIRIYOR

BAŞKAN İNAN; “NOKTA TRANSFERLER GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”
Ligin ilk yarısını değerlendiren BAL Ligi temsilcimiz Arsuz Karaağaç Spor Kulüp Başkanı Nevzat İnan, hedeflerinden biraz geride olduklarını ama bu imkanlar doğrultusunda da çok kötü bir yerde olmadıklarını söyledi. Takıma gerekli desteğin yapılmadığına işaret eden Başkan İnan, “Ümit ediyorum ki, bundan sonra halkımızın gösterdiği yakınlığı herkes gösterir” dedi.

BAL Ligi 5 grupta mücadele eden Arsuz Karaağaç Spor, ligin ilk yarısını 12 puan ile 9. sırada tamamladı. Hedeflerinden biraz geride bitirdiklerine vurgu yapan Arsuz Karaağaç Spor Kulüp Başkanı Nevzat İnan;”İmkanlar dahilinde bulunduğumuz yer çok da kötü değildir. Biz bu yönetimi devraldığımızda halkımıza bir söz vermiştik; 5 sene içerisinde bu takımı 3. lige çıkarma adına. Verdiğimiz bu sözünde arkasındayız! Takımızı şuanda BAL Liginde, 3. ligi için önümüzde sadece bir engel var onu da halkımızın desteği ile aşıp verdiğimiz sözü yerine getireceğiz. Biz yönetim olarak halkımıza ve tüm sporseverlere futbol adına en güzel şeyleri yaşatmak istiyoruz ve bunun için bu zorlu görevi üstlendik. Halkımız sezon başından bu yana bizlere verdikleri destek ile en güzel şeyleri hak ediyorlar. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımız, halkımıza bu güzellikleri yaşatmak için her türlü riski, göze aldık. Bu meşakkatli yolda yönetim olarak, beklediğimiz desteği yeterince göremedik. İnanıyoruz ki, bundan sonra halkımızın bize gösterdiği yakınlığı herkes  gösterirler” dedi.
İkinci yarıda keyif veren hedefine koşan bir takım oluşturacaklarını da ifade eden Başkan İnan; “Teknik Direktör ve sportif direktörümüzün bizlere verdiği raporlar doğrultusunda takımda sıkıntı yaşadığımız noktalara takviye yapmak için yönetim olarak kolları sıvadık. Eksik bölgelere yapacağımız nokta transferler ile takımımızı daha da güçlendireceğiz ve bizlere gönül veren halkımıza ikinci yarıda daha iyi bir Arsuz Karaağaç Spor izlettireceğiz” diye konuştu.