29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
19 Ekim 21:27
Yorum Yok
4902
Arsuz’da Muhtarlar Günü Kutlandı

Arsuz’da Muhtarlar Günü Kutlandı

“19 Ekim Muhtarlar Günü” ilçemizde düzenlenen programla kutlandı .

Program 19 Ekim 2020 Pazartesi günü saat: 09.30′ da Arsuz Kent Meydanı Atatürk Anıtına Işıklı Muhtarı Mehmet SÜRER ve Hacıahmetli Muhtarı İsmail KIRA tarafından Muhtarlar Çelenginin sunulması ile başladı . Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm aziz şehitlerimizin anısına bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde istiklal marşımızın okunmasının ardından, muhtarlarla birlikte kısa bir süre sohbet için hazırlanan alana geçildi.

Muhtarlarımızla bir süre sohbet eden Kaymakam SARI ; Muhtarların mesleğinin tanımı ve sınırı olmadığını, vatandaşın her türlü konusu için gece gündüz aranabildiklerini ve yerel düzeydeki ilk kademe yönetici olarak demokrasinin vazgeçilmezi olduklarını ifade ederek başta ilçemiz muhtarları olmak üzere, tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum dedi .

Programa Kaymakam Musa SARI , Kaymakam Adayı Yaşar ARTAR , Belediye Başkanı Dr. Asaf GÜVEN , Kurum Amirleri ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: