22 Mayıs 2019 Çarsamba
    Hava durumu güncelleniyor...
19 Şubat 02:56
Yorum Yok
192
Asaf Güven Çalışmalara Başladı

Asaf Güven Çalışmalara Başladı

ASAF GÜVEN ARSUZ’DA START VERDİ
CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, ilçeye pek çok projeyle zenginlik katan ve tanıtımına da büyük katkı sunan Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’nın ardından, resmi daire müdürlerini ziyaret etti.
İlk ziyaretini göreve başladığı günden bu yana Arsuz’a birbirinden önemli hizmetler kazandıran ve çeşitli festivallerle ilçeyi şaha kaldıran Kaymakam Musa Sarı’ya gerçekleştiren Güven, daha sonra beraberindeki heyetle birlikte İlçe Jandarma Komutan Vekili Tahir Şensoy, İlçe Tapu Müdürü Ayhan Duran ve İlçe Nüfus Müdürü Gülsen Soğancı’yı ziyaret ederek, hem huzurun sağlanmasında hem de halka en güzel hizmeti vermek adına harcadıkları çabadan dolayı teşekkür etti.
“Halkın beklentileri ve ilçenin geleceği için çalışacağız”
Daha çok Arsuz’un konuşulduğu ziyaretlerde, belediye başkanlığına seçilmesi halinde Arsuz’un gelişmesi için tüm kurumlarla işbirliği içerisinde çalışacaklarını söyleyen CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, “Sayın Kaymakamımıza yüreğini ortaya koyan çalışma anlayışından ve ilçemize kazandırdığı hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Seçimlerden sonra da inşallah, Madenli Belde Belediye Başkanlığı yaptığım dönemde Hatay Valisi iken görev yapmaktan onur duyduğum Saygıdeğer Abisi Sayın Abdulkadir Sarı ile aynı birliktelik ve uyum içerisinde de beraber çalışacağımıza inanıyorum. Hizmet noktasında tüm kurumlarla işbirliği içerisinde, halkın beklentileri ve ilçenin geleceği için çalışıp Arsuz’u hakettiği yere taşıyacağız” dedi.
Arsuz Kaymakamı Musa Sarı da, CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, çıkmış oldukları yolda başarılar diledi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

HADO 6 SONRA…

Vali DOĞAN; “ARSUZ – SAMANDAĞ YOLU 29 EKİMDE AÇILACAK” Başkan SAVAŞ; “HADO 6 AY İÇİNDE SEFERE BAŞLAYACAK” Hatay Turizmine yönelik sorun ve... Devamı..

Kebapçım’dan Geleneksel İftar Programı

İskenderun’un sevilen ve esnaflarından Kebapçım Kebap Salonu sahibi Mehmet Düşer, Ramazan Ayında verdiği geleneksel iftarla gönül köprüsünü kurmaya devam ediyor. Yıllardır ‘Kebapçım’... Devamı..

İTSO-İSTE Çalıştay Düzenliyor

İskenderun’un Mekansal Gelişimine Estetik Katacak Çalıştay düzenleniyor İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mimarlık Fakültesi ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) İş birliğinde... Devamı..

HBB’ nin Kardeşlik Sofrası Belen’ de

Hatay Büyükşehir Belediyesinin 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı münasebetiyle her yıl il genelinde kurduğu kardeşlik sofralarının son durağı Belen oldu. Ramazan... Devamı..

İSTE’de EN’ler Sahiplerini Buldu

Teknoversite Günleri’nin ‘EN’leri Sahiplerini Buldu! İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) tarafından bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Teknoversite Günleri’nin içeriğini kaydetmek ve ruhunu yansıtmak için... Devamı..

Erhan Aksay Körfez Maçları Başladı

Erhan Aksay Körfez Grubu Maçları Başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay’ın Anavatana katılışı kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol... Devamı..

İNCİ ÇİÇEK TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları katıldıkları bir turnuvayı daha şampiyon tamamladı. 11-14 Mayıs tarihleri arasında Samsun’da yapılan Üniversiteler Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda 3000... Devamı..

Antakya’ da Ramazan Etkinliği

17 Mayıs Cuma Akşamı Saat 21.45’te 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda ANTAKYA BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİĞİ’NE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR Antakya Belediyesi Ramazan ayı... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: