24 Mart 2019 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
19 Şubat 02:56
Yorum Yok
179
Asaf Güven Çalışmalara Başladı

Asaf Güven Çalışmalara Başladı

ASAF GÜVEN ARSUZ’DA START VERDİ
CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, ilçeye pek çok projeyle zenginlik katan ve tanıtımına da büyük katkı sunan Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’nın ardından, resmi daire müdürlerini ziyaret etti.
İlk ziyaretini göreve başladığı günden bu yana Arsuz’a birbirinden önemli hizmetler kazandıran ve çeşitli festivallerle ilçeyi şaha kaldıran Kaymakam Musa Sarı’ya gerçekleştiren Güven, daha sonra beraberindeki heyetle birlikte İlçe Jandarma Komutan Vekili Tahir Şensoy, İlçe Tapu Müdürü Ayhan Duran ve İlçe Nüfus Müdürü Gülsen Soğancı’yı ziyaret ederek, hem huzurun sağlanmasında hem de halka en güzel hizmeti vermek adına harcadıkları çabadan dolayı teşekkür etti.
“Halkın beklentileri ve ilçenin geleceği için çalışacağız”
Daha çok Arsuz’un konuşulduğu ziyaretlerde, belediye başkanlığına seçilmesi halinde Arsuz’un gelişmesi için tüm kurumlarla işbirliği içerisinde çalışacaklarını söyleyen CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, “Sayın Kaymakamımıza yüreğini ortaya koyan çalışma anlayışından ve ilçemize kazandırdığı hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Seçimlerden sonra da inşallah, Madenli Belde Belediye Başkanlığı yaptığım dönemde Hatay Valisi iken görev yapmaktan onur duyduğum Saygıdeğer Abisi Sayın Abdulkadir Sarı ile aynı birliktelik ve uyum içerisinde de beraber çalışacağımıza inanıyorum. Hizmet noktasında tüm kurumlarla işbirliği içerisinde, halkın beklentileri ve ilçenin geleceği için çalışıp Arsuz’u hakettiği yere taşıyacağız” dedi.
Arsuz Kaymakamı Musa Sarı da, CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, çıkmış oldukları yolda başarılar diledi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Cumhur İttifakı Gültepe’de

Azganlık-Karayılan, Sakarya, Aşkarbeyli, Suçıkağı ve Gültepe de, Cumhur İttifakı’na sımsıkı bağlı olduğunu gösterdi. Başkan Adayı Fatih Tosyalı halka seslendi; ‘BİZ KENDİ MENFAATİMİZ... Devamı..

Mete Aslan Akçay Mintingi Yaptı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan ile birlikte Akçay mitingine katılarak İskenderun ittifakının önemine işaret etti... Devamı..

Şahutoğlu Görevlilerle Biraraya Geldi

CHP Adayı Şahutoğlu, Sandık Görevlileriyle Bir Araya Geldi “Zaferi Birlikte Kazanacağız” Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz... Devamı..

47 Yaşında Askere Çağırıldı

Hatay’da künefe ustası Cevdet Kutlu, askerlik yaşı geldiği dönemlerde Hatay İl Nüfus Müdürlüğü ve askerlik şubesi arasında yaşanan yazışma ve iletişim eksikliği... Devamı..

Güler: Beka Meselesi Vardır

Cumhur İttifakı HBB Adayı İbrahim Güler ve beraberindeki heyet ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Antakya Haraparası Ayakkabıcılar Çarşı esnafını ziyaret ettiler. Güler,... Devamı..

İSTE Rüzgarı Esti

Hatay Fen Lisesi Kariyer Günleri’nde İSTE Rüzgârı Esti Hatay Fen Lisesi’nde düzenlenen “KARİYER GÜNLERİ” etkinlikleri kapsamında İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve... Devamı..

HBB’den Yapay Zeka Konferansı

YAPAY ZEKÂ İLE BELEDİYE YÖNETİMİ KONFERANSI DÜZENLENDİ Dijitalleşen dünyaya adapte olmak için Türkiye’de ilk defa Yapay Zekâ Destekli Belediyecilik çalışmalarına başlayan Hatay... Devamı..

CHP Adım Adım Zafere

Şahutoğlu, Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet’i Fethetti Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet Mahallelerine, meclis üyeleri adayları ve kalabalık bir partili topluluğu ile çıkartma yapan... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: