24 Mart 2019 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
2 Mart 18:15
Yorum Yok
367
Asaf Güven’ e Sevgi Seli

Asaf Güven’ e Sevgi Seli

Arsuz’un her noktasını adım adım gezen ve gittiği her yerde halkın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanan CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, ilçe ekonomisine güç katanişadamlarıyla Arsuz İşadamları Derneği (ARİAD)’nde bir araya geldi. Esnaf, mahalle ve evgezilerinin yanı sıra STK’ları da ziyaret ederek güçbirliği oluşturan Güven, program kapsamında Arsuz Gazeteciler Cemiyeti, Gözcüler Esnaf Kooperatifi, Arsuz Atatürkçü
Düşünce Derneği, Avcılarsuyu’nda iki, Konacık ve Işıklı olmak üzere 4 ayrı halk buluşmasının yanı sıra ARİAD’ı ziyaret etti. Her yaştan vatandaşın yanı sıra çocuk doktoru olması dolayısıyla özellikle de çocukların dikkat çekici bir coşkuyla karşıladığı Güven, kendisine duyulan güvene ve gösterilen ilgiye teşekkür etti.

ORTAK AKIL VURGUSU
Arsuz’un tanıtılmasının yanısıra kamu kurumları, yerel yönetim ve halk arasında köprü vazifesi üstlenen gazetecilerle, Atatürkçü, laik ve çağdaş Cumhuriyet sevdalılarıyla, istihdam ve ekonomiye yön veren işadamlarıyla buluşan Asaf Güven, Arsuz’un aydınlık yarınlara gülümseyerek, el ele güçlü biçimde ulaşacağını söyledi.
Ülkenin ekonomik olarak zor bir dönemden geçtiği günümüzde esnafın en büyük dayanağı olan Gözcüler Esnaf Kefalet Kooperatifini de ziyaret eden Güven, üreten, kente değer katan ve büyüyen Arsuz hedefinde esnafı kalkındıracak projeleri de ortak akılla hayata geçireceklerini ifade etti.
ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu ziyaretinde de hem istihdama, hem de ekonomiye katkılarının yanı sıra hayata geçirdikleri projelerden dolayı teşekkür eden Güven, “ARİAD, bölgenin önemli bir sivil toplum kuruluşumuzdur. Doğayla iç içe, sahip olduğumuz güzellikleri koruyarak yapılacak yeni yatırımlarla Arsuz’un hakettiği yere gelmesi için
ekonominin kurmaylarıyla birlikte adım atacağız” dedi.
Daha sonra Avcılarsuyu, Konacık ve Işıklı da halk buluşmaları gerçekleştiren Güven, burada da halkla birlikte gönül köprüsü kurarak, yerel seçimde destek istedi.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Cumhur İttifakı Gültepe’de

Azganlık-Karayılan, Sakarya, Aşkarbeyli, Suçıkağı ve Gültepe de, Cumhur İttifakı’na sımsıkı bağlı olduğunu gösterdi. Başkan Adayı Fatih Tosyalı halka seslendi; ‘BİZ KENDİ MENFAATİMİZ... Devamı..

Mete Aslan Akçay Mintingi Yaptı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan ile birlikte Akçay mitingine katılarak İskenderun ittifakının önemine işaret etti... Devamı..

Şahutoğlu Görevlilerle Biraraya Geldi

CHP Adayı Şahutoğlu, Sandık Görevlileriyle Bir Araya Geldi “Zaferi Birlikte Kazanacağız” Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz... Devamı..

47 Yaşında Askere Çağırıldı

Hatay’da künefe ustası Cevdet Kutlu, askerlik yaşı geldiği dönemlerde Hatay İl Nüfus Müdürlüğü ve askerlik şubesi arasında yaşanan yazışma ve iletişim eksikliği... Devamı..

Güler: Beka Meselesi Vardır

Cumhur İttifakı HBB Adayı İbrahim Güler ve beraberindeki heyet ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Antakya Haraparası Ayakkabıcılar Çarşı esnafını ziyaret ettiler. Güler,... Devamı..

İSTE Rüzgarı Esti

Hatay Fen Lisesi Kariyer Günleri’nde İSTE Rüzgârı Esti Hatay Fen Lisesi’nde düzenlenen “KARİYER GÜNLERİ” etkinlikleri kapsamında İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve... Devamı..

HBB’den Yapay Zeka Konferansı

YAPAY ZEKÂ İLE BELEDİYE YÖNETİMİ KONFERANSI DÜZENLENDİ Dijitalleşen dünyaya adapte olmak için Türkiye’de ilk defa Yapay Zekâ Destekli Belediyecilik çalışmalarına başlayan Hatay... Devamı..

CHP Adım Adım Zafere

Şahutoğlu, Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet’i Fethetti Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet Mahallelerine, meclis üyeleri adayları ve kalabalık bir partili topluluğu ile çıkartma yapan... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: