22 Mayıs 2019 Çarsamba
    Hava durumu güncelleniyor...
2 Mart 18:15
Yorum Yok
478
Asaf Güven’ e Sevgi Seli

Asaf Güven’ e Sevgi Seli

Arsuz’un her noktasını adım adım gezen ve gittiği her yerde halkın yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılanan CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, ilçe ekonomisine güç katanişadamlarıyla Arsuz İşadamları Derneği (ARİAD)’nde bir araya geldi. Esnaf, mahalle ve evgezilerinin yanı sıra STK’ları da ziyaret ederek güçbirliği oluşturan Güven, program kapsamında Arsuz Gazeteciler Cemiyeti, Gözcüler Esnaf Kooperatifi, Arsuz Atatürkçü
Düşünce Derneği, Avcılarsuyu’nda iki, Konacık ve Işıklı olmak üzere 4 ayrı halk buluşmasının yanı sıra ARİAD’ı ziyaret etti. Her yaştan vatandaşın yanı sıra çocuk doktoru olması dolayısıyla özellikle de çocukların dikkat çekici bir coşkuyla karşıladığı Güven, kendisine duyulan güvene ve gösterilen ilgiye teşekkür etti.

ORTAK AKIL VURGUSU
Arsuz’un tanıtılmasının yanısıra kamu kurumları, yerel yönetim ve halk arasında köprü vazifesi üstlenen gazetecilerle, Atatürkçü, laik ve çağdaş Cumhuriyet sevdalılarıyla, istihdam ve ekonomiye yön veren işadamlarıyla buluşan Asaf Güven, Arsuz’un aydınlık yarınlara gülümseyerek, el ele güçlü biçimde ulaşacağını söyledi.
Ülkenin ekonomik olarak zor bir dönemden geçtiği günümüzde esnafın en büyük dayanağı olan Gözcüler Esnaf Kefalet Kooperatifini de ziyaret eden Güven, üreten, kente değer katan ve büyüyen Arsuz hedefinde esnafı kalkındıracak projeleri de ortak akılla hayata geçireceklerini ifade etti.
ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu ziyaretinde de hem istihdama, hem de ekonomiye katkılarının yanı sıra hayata geçirdikleri projelerden dolayı teşekkür eden Güven, “ARİAD, bölgenin önemli bir sivil toplum kuruluşumuzdur. Doğayla iç içe, sahip olduğumuz güzellikleri koruyarak yapılacak yeni yatırımlarla Arsuz’un hakettiği yere gelmesi için
ekonominin kurmaylarıyla birlikte adım atacağız” dedi.
Daha sonra Avcılarsuyu, Konacık ve Işıklı da halk buluşmaları gerçekleştiren Güven, burada da halkla birlikte gönül köprüsü kurarak, yerel seçimde destek istedi.

Anahtar Kelime: ,

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

HADO 6 SONRA…

Vali DOĞAN; “ARSUZ – SAMANDAĞ YOLU 29 EKİMDE AÇILACAK” Başkan SAVAŞ; “HADO 6 AY İÇİNDE SEFERE BAŞLAYACAK” Hatay Turizmine yönelik sorun ve... Devamı..

Kebapçım’dan Geleneksel İftar Programı

İskenderun’un sevilen ve esnaflarından Kebapçım Kebap Salonu sahibi Mehmet Düşer, Ramazan Ayında verdiği geleneksel iftarla gönül köprüsünü kurmaya devam ediyor. Yıllardır ‘Kebapçım’... Devamı..

İTSO-İSTE Çalıştay Düzenliyor

İskenderun’un Mekansal Gelişimine Estetik Katacak Çalıştay düzenleniyor İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mimarlık Fakültesi ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) İş birliğinde... Devamı..

HBB’ nin Kardeşlik Sofrası Belen’ de

Hatay Büyükşehir Belediyesinin 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı münasebetiyle her yıl il genelinde kurduğu kardeşlik sofralarının son durağı Belen oldu. Ramazan... Devamı..

İSTE’de EN’ler Sahiplerini Buldu

Teknoversite Günleri’nin ‘EN’leri Sahiplerini Buldu! İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) tarafından bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Teknoversite Günleri’nin içeriğini kaydetmek ve ruhunu yansıtmak için... Devamı..

Erhan Aksay Körfez Maçları Başladı

Erhan Aksay Körfez Grubu Maçları Başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay’ın Anavatana katılışı kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol... Devamı..

İNCİ ÇİÇEK TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları katıldıkları bir turnuvayı daha şampiyon tamamladı. 11-14 Mayıs tarihleri arasında Samsun’da yapılan Üniversiteler Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda 3000... Devamı..

Antakya’ da Ramazan Etkinliği

17 Mayıs Cuma Akşamı Saat 21.45’te 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda ANTAKYA BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİĞİ’NE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR Antakya Belediyesi Ramazan ayı... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: