Asfalt Son Hız Devam Ediyor

İSKENDERUN BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

İskenderun Belediyesi ilçenin her köşesine hizmet ulaştırmaya devam ediyor.

İlçede çalışmalarını hızla sürdüren İskenderun Belediyesi, tüm yolların bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.
İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, belli bir program dâhilinde cadde ve sokaklardaki asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

CUMARTESİ PAZARI BÖLGESİ ASFALTLANIYOR
Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Beleye Başkanı Seyfi Dingil,” İskenderun Belediyesi olarak aralıksız devam eden asfalt çalışmalarının yanı sıra mahallelerimizin genelinde kilitli parke taş döşeme çalışmaları da devam ettiriyoruz. İskenderun Belediyesi olarak mahallelerde yaptığımız asfaltlama çalışmalarına ara sokakları da dahil ederek bozuk yol kalmamasına özen gösteriyoruz. Mahallelerimize de kilit parke taş döşeme çalışmalarımız var. Bütün mahalle yolarımızın daha düzel olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

MAHALLELERİMİZİN YOLLARINI ELDEN GEÇİRİYORUZ
İskenderun’a daha çağdaş ve güzel bir görünüm kazandırmak için yoğun bir gayret içerisin de olduklarını belirten İskenderun Belediye
Başkanı Seyfi Dingil,” Hizmetler vatandaşlarımızın talepleri ve muhtarlarımızın görüş ve önerileri doğrultusunda yapılıyor. Daha
modern ve kullanışlı yollar için çalışmalarını sürdüren İskenderun  Belediyesi tüm ekipleriyle çalışmalarına aralıksız devam ediyor “diye konuştu.