Ayhan Bodur’ dan Ramazan Tebriği

AK PARTİ İSKENDERUN İLÇE BAŞKANI AYHAN BODUR: “RAZAMAN’IN HUZUR VE BEREKET GETİRMESİNİ DİLİYORUM”

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur, Mübarek Ramazan Ayının tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini diledi. Başkan Bodur ayrıca bu müstesna günlerin birliğimize, dirliğimize ve kardeşliğimize vesile olmasını diledi.

On bir Ayın Sultanı Ramazan Ayının manevi ikliminin doyasıya yaşandığı günler olması temennisinde bulunan AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur, “Önceki gün gece ilk teravih ve ilk sahurla karşıladığımız ramazanın ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve bütün insanlığa barış, huzur getirmesini temenni ediyorum. Mübarek ramazan ayı hürmetine, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların son bulmasını, toplumsal ve insani dayanışmanın en üst düzeye çıktığı mübarek ramazanın bütün evlere, gönüllere, huzur ve bereket getirmesini Cenab-ı Mevlamdan temenni ediyorum.” dedi.

Ramazan ayı boyunca İskenderun’da iskelede İskenderun Belediyesi ve AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı’nın organize ettiği iftar yemeklerinin 30 gün boyunca devam edeceğini kaydeden Başkan Bodur, tüm halkımızı bu iftarlara davet etti.