Azganlık Yol Çalışması Başlandı

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: AZGANLIK’DA YOLLARIN BAKIMLARI YAPILIYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Belediyesinin çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. Başkan Seyfi Dingil, kentin dört bir tarafında farklı hizmetler yapıldığını belirtti.

ACİL OLAN BÖLGELERE ÖNCELİK VERİLİYOR

Bir yandan yolların sıcak asfalt ile kaplandığını ifade eden Başkan Seyfi Dingil, ”Diğer yandan yama işlemleri ve parke kilit taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimiz Azganlık bölgesinde bozulan ve tahrip olan yollarda yama ve onarım çalışmasını yapıyor. Yapılan program dâhilinde çalışan ekipler, alt yapısı biten ve acil olan bölgelere öncelik vererek asfalt onarım, bakım ve yama çalışmalarına devam ediyor.” dedi.

ÇALIŞMALAR TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR

Fen İşleri ekipleri, kent genelinde başlatılan üst yapı çalışmaları kapsamında hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarını yoğunlaştırdığını ifade eden Başkan Seyfi Dingil,” Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, tüm yollarda asfalt, yama ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Mahallelerde başlatılan deforme olan yollarda çalışmaları hızlandırıldı. İhtiyaç duyulan yollarda asfalt çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.