27 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
20 Aralık 11:55
Yorum Yok
880
Babası ÖNDE Kendisi Arkada!

Babası ÖNDE Kendisi Arkada!

İSDEMİR, dönemin Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı olan ve grev sonrası sendikadan istifa eden Türk Metal Sendikasının İskenderun Bölge Başkanlığı görevine atanan Metin Önde’nin babası Mehmet Önde’nin, İDÇ Site bölümünde kiraladığı işyerinin bedelini ödemediği için icra kararıyla tahsilini istedi.

 

 

İcra kanalıyla kira istendi
Sendikacının babası Mehmet Önde’nin, İSDEMİR Lojmanlarında oturmadığı halde bir yakınının adresi olan E lojmanlarında oturmuş gösterildiği savunuldu. İSDEMİR avukatı Ercan Bayraktaroğlu tarafından yapılan ve İskenderun 2. İcra Müdürlüğü tarafından 2013/5920 sayılıödeme emri ile Mehmet Önde’nin E-1 zemin kat adresindeki ‘Vitamin kafe ve fastfood’ adlı işyerini yapılan sözleşme ile 30 Aralık 2011 tarihinde kiraladığı, 2012 ve 2013 kira bedeli olarak İSDEMİR’e 25 bin 179 lira ödeme yapmasının istediği öğrenildi.
Sendikacı Önde’nin başka bir yakını olan Emine Önde’nin de 28 Aralık 2012 tarihinde E-2 zemin kattakı bir işyerini ‘Etüd merkezi’ olarak kiraladığı belirtildi.
turk-metal-metin-onde

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: