23 Eylül 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
12 Aralık 16:08
Yorum Yok
846
Bakan Ergin ile Soydan Hatay Turuna Devam

Bakan Ergin ile Soydan Hatay Turuna Devam

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı açıklandığı günden bu yana Hatay’ı karış karış gezen Adalet Bakanı Sadullah Ergin tokalaşmadık el, ayak basmadığı köy mahalle bırakmadı.

Gittiği her ilçede yoğun ilgiyle karşılanması ve ilk Büyükşehir Adaylığı açıklanması ile Hatay’ da çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ettiren Sadullah Ergini İskenderun Ak Parti Kurucu Başkanı, eski milletvekili ve şuan İskenderun Belediye Başkan A. Adayı Mehmet Soydan bir nebze olsun yalnız bırakmıyor.

Yola çıktıkları ilk günlerdeki gibi bu seçimde de omuz omuza seçim mücadelesi veren iki usta siyasetçi halk tarafından sevgi gösterileri ile karşılanıyor.

İskenderun Belediyesi Başkanlığı için İskenderunlular tarafından ismi en çok konuşulan Mehmet Soydan, sitemize yaptığı açıklamalarda; “Biz 2002 yılından bu yana sayın Bakanımızla durmadan Hatay için çalıştık. Milletvekilliğimde ve vekilliğimden sonra hala Hatay’ı karış karış geziyor, halkımıza sunduğumuz ve sunacağımız hizmetlerden bahsediyoruz. İskenderun Hatayımızın en güzide ve çok önemli bir kenti ve bu kenti Ak Parti ile tekrar yükseltecek, tekrar hakettiği hizmetler ile Türkiye’ye adından bahsettireceğiz.” dedi.

ant

 

ant1

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: