27 Kasım 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
12 Aralık 16:08
Yorum Yok
909
Bakan Ergin ile Soydan Hatay Turuna Devam

Bakan Ergin ile Soydan Hatay Turuna Devam

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı açıklandığı günden bu yana Hatay’ı karış karış gezen Adalet Bakanı Sadullah Ergin tokalaşmadık el, ayak basmadığı köy mahalle bırakmadı.

Gittiği her ilçede yoğun ilgiyle karşılanması ve ilk Büyükşehir Adaylığı açıklanması ile Hatay’ da çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ettiren Sadullah Ergini İskenderun Ak Parti Kurucu Başkanı, eski milletvekili ve şuan İskenderun Belediye Başkan A. Adayı Mehmet Soydan bir nebze olsun yalnız bırakmıyor.

Yola çıktıkları ilk günlerdeki gibi bu seçimde de omuz omuza seçim mücadelesi veren iki usta siyasetçi halk tarafından sevgi gösterileri ile karşılanıyor.

İskenderun Belediyesi Başkanlığı için İskenderunlular tarafından ismi en çok konuşulan Mehmet Soydan, sitemize yaptığı açıklamalarda; “Biz 2002 yılından bu yana sayın Bakanımızla durmadan Hatay için çalıştık. Milletvekilliğimde ve vekilliğimden sonra hala Hatay’ı karış karış geziyor, halkımıza sunduğumuz ve sunacağımız hizmetlerden bahsediyoruz. İskenderun Hatayımızın en güzide ve çok önemli bir kenti ve bu kenti Ak Parti ile tekrar yükseltecek, tekrar hakettiği hizmetler ile Türkiye’ye adından bahsettireceğiz.” dedi.

ant

 

ant1

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

Kara Gün Dostu Abdülkerim Güven

AK Parti İskenderun ilçe başkanı Abdülkerim Güven yangından zarar gören bölge vatandaşlara destek çıktı. Başkan Güven yaptığı açıklamada; “AZGANLIK, SARISEKİ VE AKARCA’... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: