Bakan Ergin ile Soydan Hatay Turuna Devam

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı açıklandığı günden bu yana Hatay’ı karış karış gezen Adalet Bakanı Sadullah Ergin tokalaşmadık el, ayak basmadığı köy mahalle bırakmadı.

Gittiği her ilçede yoğun ilgiyle karşılanması ve ilk Büyükşehir Adaylığı açıklanması ile Hatay’ da çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ettiren Sadullah Ergini İskenderun Ak Parti Kurucu Başkanı, eski milletvekili ve şuan İskenderun Belediye Başkan A. Adayı Mehmet Soydan bir nebze olsun yalnız bırakmıyor.

Yola çıktıkları ilk günlerdeki gibi bu seçimde de omuz omuza seçim mücadelesi veren iki usta siyasetçi halk tarafından sevgi gösterileri ile karşılanıyor.

İskenderun Belediyesi Başkanlığı için İskenderunlular tarafından ismi en çok konuşulan Mehmet Soydan, sitemize yaptığı açıklamalarda; “Biz 2002 yılından bu yana sayın Bakanımızla durmadan Hatay için çalıştık. Milletvekilliğimde ve vekilliğimden sonra hala Hatay’ı karış karış geziyor, halkımıza sunduğumuz ve sunacağımız hizmetlerden bahsediyoruz. İskenderun Hatayımızın en güzide ve çok önemli bir kenti ve bu kenti Ak Parti ile tekrar yükseltecek, tekrar hakettiği hizmetler ile Türkiye’ye adından bahsettireceğiz.” dedi.

ant

 

ant1