26 Kasım 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
29 Temmuz 18:00
Yorum Yok
341
BAL Teminatı Nuri Üysen’den!

BAL Teminatı Nuri Üysen’den!

Bu güne kadar çok ciddi maddi destek katkısı veren Hayırsever işadamı Nuri Üysen’in kulüp yöneticiliğinden ve başkanlıktan istifa etmesine rağmen takımın federasyona yatıracağı 25 bin liralık teminat mektubunu kendisi yatırdı.

 
Onca işine rağmen durumu öğrenen İşdamı Nuri Üysen, kentin takımını bu durumda bırakmayı asla düşünmeden Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına Mali işlerle ilgili olarak Ahmet Öz’e verdiği talimatla durumu çözerek İskenderunspor’u büyük bir uçurumun kenarından kurtarmış oldu. Konuyla ilgili olarakta kısa bir açıklama yapan Yönetici Ahmet Öz, “Durum o kadar çok vahimdi ki anlatılamaz sadece yaşanır.Nuri Bey istifa ettikten sonra kimse arayıp sormuyor ve bu konuda BAL ligine bile gitmemiz tehlikeye girdi. Ancak gelişmeleri öğrenen iş adamımız Üysen yine elini taşın altına koyarak federasyona teminat mektubunu yatırarak BAL liginde mücadele etmemizi sağladı” dedi.

Bir Yorum Yazın

Diğer “SPOR ” Haberleri

İSKENDERUN 3.LİGDE

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI:İSKENDERUN SPOR FK HAYIRLI UĞURLU OLSUN-BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI’DAN İSKENDERUNSPOR MÜJDESİİskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”İskenderunspor FK kentimize hayırlı uğurlu... Devamı..

Iskenderun FK Grubu Belli Oldu

İSKENDERUN FK 3. LIG 2. GRUP FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU. Işte 2020-2021 yılı... Devamı..

Lütfü Savaş’tan Önemli Açıklamalar

BAŞKAN SAVAŞ ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDUHatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 28 Temmuz Salı günü Beyzade FM’in canlı yayın konuğu.Hatayspor’un 53... Devamı..

HATAYSPOR SÜPER LİGDE

TFF 1. Lig’de Hatayspor şampiyon! Süper Lig’e yükselen ilk takım… TFF 1. Lig 33. haftasında aynı saatte başlayan 8 maç nefes kesen... Devamı..

İSTE’den Spor Ekonomisi Üzerine

COVID-19 Salgını Spor Ekonomisini Derinden Etkiledi! Koronavirüs Salgını tüm dünyada eğitim başta olmak üzere pek çok alanda köklü değişikliklere neden oldu ve... Devamı..

A.Karaağaçspor’dan Hodrimeydan

Arsuz Karaağaçspor ASKF Hatay il başkanı Öztürk ile sorunlar Hukuka yansıyacak. Yönetim Kurulu adına açıklamalarda bulunan İsa Berkyürek: İftira atmak kolay önemli... Devamı..

Başkan Tosyalı Çınarlı’da

BAŞKAN FATİH TOSYALI: ÇINARLI’YA ÇOK AMAÇLI SALON YAPILACAK -BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN ÇINARLI’YA ÇOK AMAÇLI SALON MÜJDESİ İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun... Devamı..

Hatay Masa Tenisinde Başarı

Hatay Gençlik ve Spor masa tenisi antrenörü Özlem Sevinçli Şahin Hatay adına masa tenisi yarışmasında derece elde edildiğini açıkladı. Antrenör Şahin; “22-23... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: