29 Şubat 2020 Cumartesi
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
21 Eylül 18:00
Yorum Yok
330
Başarılı Sporculardan Tosyalı’ ya Ziyaret

Başarılı Sporculardan Tosyalı’ ya Ziyaret

2019 Genç Avrupa Şampiyonası milli takımı seçme müsabakalarında
Türkiye birincisi olan Karasopa Taekwondo Spor Kulübü ve
Taekwondo Genç Milli Takım Sporcusu Azra Tuba Torun İskenderun
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Antrenörü ile birlikte İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret eden Başarılı sporcu hedefinin Avrupa şampiyonasından başarılı bir şekilde dönmek olduğunu söyledi.
GENÇLERİMİZİ SPORA TEŞVİK EDİYORUZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise; “Belediye olarak görev geldiğimiz ilk günden bugüne kadar spora ve sporcuya destek olduk. Her zaman gençlerimizi spora teşvik ettik. Görüldüğü üzere kentimizden başarılı sporcular çıkıyor. Sizler kendi başarınızın yanında aynı zamanda İskenderun’un adını da en güzel bir şekilde duyuruyorsunuz.
Başarılarının devamını diliyor, antrenörlerimize ve kulüp yöneticilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
HEDEF AVRUPA TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
Karasopa Taekwondo Spor Kulübü ve Taekwondo Genç Milli Takım Sporcusu Azra Tuba Torun ise spora ve sporcuya desteklerinden dolayı Başkan Fatih Tosyalı’y teşekkür ederek; “4-6 Ekim 2019’da tarihinde İspanya’da yapılacak Avrupa Taekwondo Şampiyonasında
ülkemizi ve kentimizi temsil edeceğim. Hedefim Avrupa Şampiyonasını başarılı bir şekilde tamamlamaktır.Desteklerinden dolayı Başkanımıza teşekkür ediyoruz “diye konuştu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

TGK Genel Başkanı’ndan Savaş’ Ziyaret

TGK Genel Başkanı Kasım BAĞDU HBB Başkanı Lütfü SAVAŞ ile Görüştü Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Kasım BAĞDU Hatay Büyük Şehir Belediye... Devamı..

İTSO ve Lise Ortaklığı Projesi

İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığıyla ‘Benim Okulum Benim Sanayim” projesi hayata geçiriliyor. İskenderun Mesleki... Devamı..

Başkan Tosyalı Çınarlı’da

BAŞKAN FATİH TOSYALI: ÇINARLI’YA ÇOK AMAÇLI SALON YAPILACAK -BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN ÇINARLI’YA ÇOK AMAÇLI SALON MÜJDESİ İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun... Devamı..

Başkan Savaş’a Ödül

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Arsuz Turizm ve Kültür Derneğinin düzenlediği “2019 Yılının En”leri ödül törenine katıldı. Her yıl... Devamı..

Hatay Masa Tenisinde Başarı

Hatay Gençlik ve Spor masa tenisi antrenörü Özlem Sevinçli Şahin Hatay adına masa tenisi yarışmasında derece elde edildiğini açıkladı. Antrenör Şahin; “22-23... Devamı..

Trafik Üzerine İstişare Toplantısı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’ in Başkanlığı’ nda “Trafik Kural İhlali ve Kazaların Önlenmesi” temalı istişare toplantısı icra edildi. 21 Şubat 2020 Cuma... Devamı..

Tosyalı: Tesis Açılıyor

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: “1’NOLU SOSYAL TESİS YENİLENEN YÜZÜYLE KISA BİR SÜRE SONRA HİZMETE AÇILACAK” İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 1 No’... Devamı..

İTSO’da Kent Konseyi Çalışması

İskenderun Belediye Meclisi, Kent Konseyi kurulmasıyla ilgili çalışmalar kapsamında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Haber Tarihi:... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: