22 Kasım 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
21 Eylül 18:00
Yorum Yok
283
Başarılı Sporculardan Tosyalı’ ya Ziyaret

Başarılı Sporculardan Tosyalı’ ya Ziyaret

2019 Genç Avrupa Şampiyonası milli takımı seçme müsabakalarında
Türkiye birincisi olan Karasopa Taekwondo Spor Kulübü ve
Taekwondo Genç Milli Takım Sporcusu Azra Tuba Torun İskenderun
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret etti.

Antrenörü ile birlikte İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret eden Başarılı sporcu hedefinin Avrupa şampiyonasından başarılı bir şekilde dönmek olduğunu söyledi.
GENÇLERİMİZİ SPORA TEŞVİK EDİYORUZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise; “Belediye olarak görev geldiğimiz ilk günden bugüne kadar spora ve sporcuya destek olduk. Her zaman gençlerimizi spora teşvik ettik. Görüldüğü üzere kentimizden başarılı sporcular çıkıyor. Sizler kendi başarınızın yanında aynı zamanda İskenderun’un adını da en güzel bir şekilde duyuruyorsunuz.
Başarılarının devamını diliyor, antrenörlerimize ve kulüp yöneticilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
HEDEF AVRUPA TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
Karasopa Taekwondo Spor Kulübü ve Taekwondo Genç Milli Takım Sporcusu Azra Tuba Torun ise spora ve sporcuya desteklerinden dolayı Başkan Fatih Tosyalı’y teşekkür ederek; “4-6 Ekim 2019’da tarihinde İspanya’da yapılacak Avrupa Taekwondo Şampiyonasında
ülkemizi ve kentimizi temsil edeceğim. Hedefim Avrupa Şampiyonasını başarılı bir şekilde tamamlamaktır.Desteklerinden dolayı Başkanımıza teşekkür ediyoruz “diye konuştu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İTSO-AlbarakaTürk Kobi Anlaşması

Albaraka Türk’ten İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerine Özel Kobi Destek Finansmanı Kampanyası Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. İskenderun Şube müdürü Fikret... Devamı..

Karaağaç Sahil Yolu İncelemesi

Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu İnşaatında Incelemede bulunuldu Arsuz Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolunun 2.5 Km’lik bölümünde bordür döşeme çalışmaları başladı. Arsuz Kaymakamı Musa... Devamı..

Şampiyonluk Öncesi Vera Morali

Gol rekorları kıran Karaağaçspor U-19 Takımı, bugün Şampiyonluk maçına çıkacağı Kayraspor deplasmanı öncesi Vera Cafe tarafından kahvaltıya davet edildi. Futbolcular, Teknik Heyet... Devamı..

Hatay Kış Şöleninde

HATAY KIŞ ŞÖLENİNİN ONUR KONUĞU OLUYOR Tarihi, kültürel ve ekonomik zenginlikleri ile birlikte mutfak kültürü ve tıbbi aromatik bitkileriyle eşsiz yapıya sahip... Devamı..

Verginin Son Günü 2 Aralık

EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİNDE SON GÜN 2 ARALIK İskenderun Belediyesi, mükelleflere hatırlatmada bulunarak, Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi ikinci... Devamı..

Başkan Savaş’tan Çocuklara Mesaj

BAŞKAN SAVAŞ’IN 20 KASIM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ MESAJI Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü... Devamı..

İTSO’da İstişare Toplantısı

İTSO’da Serbest Bölge kurulması için istişare toplantısı düzenlendi. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen istişare toplantısında, Serbest Bölge konusu ele alındı. İstişare... Devamı..

Aykut Öktem Külliye Yolcusu

Cumhurbaşkanlığı Külliyesine Aykut Davut Öktem Davet Edildi. Türkiye’nin dört bir yanından öğretmenler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak 20 Kasım’da Ankara’ya gidiyor.... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: