18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
20 Ocak 13:35
Yorum Yok
546
Basınspor’un Rakibi CHP Gençlik Kolları..

Basınspor’un Rakibi CHP Gençlik Kolları..

Cumhuriyet Halk partisi İskenderun Gençlik kolları ile Basın mensupları halı saha maçında karşı karşıya geldiler. Yerel seçimlerin oldukça hız kazanmaya başladığı şu günlerde hem stres atmak hem de spor yapmak amacıyla sahada bir araya gelindi.

Cumhuriyet halk partisi gençlik kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen Basın mensuplarıyla maç yapma teklifinde bulundu.

Belediye Spor kompleksinde gerçekleştirilen maçı cumhuriyet Halk partisi İskenderun İlçe Başkanı Süleyman uyar, yönetim kurulu üyeleri, Gençlik kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen ve gençlik kolları üyeleri de izledi.

Maçın başlama düdüğünden önce kısa bir açıklama yapan Cumhuriyet Halk partisi İskenderun İlçe Başkanı Süleyman Uyar,yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte partiler kadar basın mensupları da yoğun tempo içerisinde koşturuyorlar.Gençlik kollarımızla

birlikte yapılacak olan maçın dostluk içerisinde geçmesini istiyoruz.zaten her alanda birlikte çalıştığımız basın mensupları da seçimlerde tüm siyasi partilerle birlikte koşturuyorlar maçın dostluk içerisinde geçmesini dilerken kazananın CHP olmasını diliyorum dilerek sözlerini tamamladı.

Basınspor’un kaptanı Cuma KESEROĞLU ise bu tür sportif etkinliklerin her zaman fayda sağladığını ve kaynaşmanın daha da ileriye gittiğini belirtirken biz basın mensupları da siyasi partiler gibi seçim koşturmaca sı içerisindeyiz hem yerel seçimde hemde burada hak eden kazansın açıklamasını yaptı.

Maçın başma vuruşunu yapan Başkan uyar daha sonra maçı tribünden izledi.

Maça Hızlı Başlayan Gençlik kolları üyeleri İlk golü Basın mensuplarının kalesine atarak golün sevincini yaşarken sahada da kendilerine oldukça güven geldi. Ancak 10 dakika sonra toparlanarak CHP gençlik kolları üyelerini önce yoran sonra golerle maçı taçlandıran Basın mensupları bu güne kadar olnadığı tüm siyasi partileri yenerek sahaların iktidarı olmasını bildi.

Sahanın iktidari Basın mensupları.

Zaman zaman siyasi partilerle ve Gençlik kollarıyla halı saha maçlarında karşı karşıya gelen basın mensupları oynadıkları tüm siyasi partilerin maçlarından galip ayrılarak yeşil sahanın iktidarı biziz mesajını verdi.

Cumhuriyet Halk partisi ile Basın mensuplarının maç sonucunu skor olarak vermek istemiyoruz ancak bası Basın mensuplarının kazandığını belirterek bundan sonraki gelecek olan davetlere bakacaklar.

mac

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: