05 Aralık 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
20 Ocak 13:35
Yorum Yok
619
Basınspor’un Rakibi CHP Gençlik Kolları..

Basınspor’un Rakibi CHP Gençlik Kolları..

Cumhuriyet Halk partisi İskenderun Gençlik kolları ile Basın mensupları halı saha maçında karşı karşıya geldiler. Yerel seçimlerin oldukça hız kazanmaya başladığı şu günlerde hem stres atmak hem de spor yapmak amacıyla sahada bir araya gelindi.

Cumhuriyet halk partisi gençlik kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen Basın mensuplarıyla maç yapma teklifinde bulundu.

Belediye Spor kompleksinde gerçekleştirilen maçı cumhuriyet Halk partisi İskenderun İlçe Başkanı Süleyman uyar, yönetim kurulu üyeleri, Gençlik kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen ve gençlik kolları üyeleri de izledi.

Maçın başlama düdüğünden önce kısa bir açıklama yapan Cumhuriyet Halk partisi İskenderun İlçe Başkanı Süleyman Uyar,yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte partiler kadar basın mensupları da yoğun tempo içerisinde koşturuyorlar.Gençlik kollarımızla

birlikte yapılacak olan maçın dostluk içerisinde geçmesini istiyoruz.zaten her alanda birlikte çalıştığımız basın mensupları da seçimlerde tüm siyasi partilerle birlikte koşturuyorlar maçın dostluk içerisinde geçmesini dilerken kazananın CHP olmasını diliyorum dilerek sözlerini tamamladı.

Basınspor’un kaptanı Cuma KESEROĞLU ise bu tür sportif etkinliklerin her zaman fayda sağladığını ve kaynaşmanın daha da ileriye gittiğini belirtirken biz basın mensupları da siyasi partiler gibi seçim koşturmaca sı içerisindeyiz hem yerel seçimde hemde burada hak eden kazansın açıklamasını yaptı.

Maçın başma vuruşunu yapan Başkan uyar daha sonra maçı tribünden izledi.

Maça Hızlı Başlayan Gençlik kolları üyeleri İlk golü Basın mensuplarının kalesine atarak golün sevincini yaşarken sahada da kendilerine oldukça güven geldi. Ancak 10 dakika sonra toparlanarak CHP gençlik kolları üyelerini önce yoran sonra golerle maçı taçlandıran Basın mensupları bu güne kadar olnadığı tüm siyasi partileri yenerek sahaların iktidarı olmasını bildi.

Sahanın iktidari Basın mensupları.

Zaman zaman siyasi partilerle ve Gençlik kollarıyla halı saha maçlarında karşı karşıya gelen basın mensupları oynadıkları tüm siyasi partilerin maçlarından galip ayrılarak yeşil sahanın iktidarı biziz mesajını verdi.

Cumhuriyet Halk partisi ile Basın mensuplarının maç sonucunu skor olarak vermek istemiyoruz ancak bası Basın mensuplarının kazandığını belirterek bundan sonraki gelecek olan davetlere bakacaklar.

mac

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: