Başkan Güven’ den Bayram Kutlaması

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Ramazan Bayramı kutlaması yayımladı.

Güven yaptığı açıklamada; “Pandemi sürecinde ikinci Ramazan ayımızı da bugün tamamlıyoruz. Devletimiz, özellikle bu aylarda ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızın yanında oldu.

Yardımlaşmanın ve paylaşmanın zirvede yaşandığı on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayında, ibadetlerimizin ve hayırlarımızın kabul olmasını dilerim.

Şüphesiz ki pandemiden önce, Bayramlarımızı büyük bir heyecanla bekler ve büyük bir coşku ile kutlardık. Sabrederek bu günleri atlatıp, yine eski günlerdeki gibi coşku ile Bayramlarımızı kutlayabilmek için lütfen birlik olalım ve kurallara uyalım.

Son günlerde İsrail tarafından Filistin halkına yapılan insanlık dışı saldırılara tanık olmaktayız. Müslüman halka ibadetleri sırasında yapılan zulmü şiddetle kınıyor, masum insanların ölümüne sebep olan İsrail’e karşı Müslüman Devletleri birlik olmaya davet ediyorum. Çocukların öldürülmediği, inanç ve ibadet özgürlüğüne saygı duyulduğu bir Dünya’da, daha güzel günler yaşayabilmeyi umut ediyorum.

Bayramdan sonra siz değerli hemşerilerimize, AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı olarak, yeni binamızda hizmet vermeye devam edeceğimizi de duyurmak isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederim.” Dedi