29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Ekim 12:48
Yorum Yok
5490
Başkan Güven’den Açıklama

Başkan Güven’den Açıklama

AK PARTİ İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven çıkan yangınlar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Güven; “Bölgemizde çıkan Orman Yangınları, hepimizi derinden üzdü. Bir yandan yangınla mücadele ederken, diğer yandan evini terk etmek zorunda kalan çaresiz vatandaşlarımızla ilgilendik.
Devletimiz, ilk andan itibaren tüm imkanlarını seferber ederek acımızı en hafif şekilde atlatmamıza yardımcı oldu. Tarım ve Orman Bakanımızdan sonra İçişleri Bakanımızın da bizzat gelerek bizlerin yanında olması ve yaralarımızı sarması #DevletMilletElEle düşüncesi ile destek vermesi, bizleri rahatlatmıştır.

Hain düşünce ile ciğerlerimizi yangına çeviren Devlet düşmanları, elbette cezasız kalmayacaktır.

Sayın Bakanlarımızın ve Hatay Valimizin de açıkladığı gibi gözaltına alınan kişiler vardır. Adli makamlarca konu hassasiyetle çok yönlü bir şekilde soruşturulmaktadır.

Halkımız yangın nedeniyle teyakkuzdadır. Bu hususu anlayışla karşılıyoruz. Lakin gördüğümüz her şüpheliyi kendi yöntemlerimizle cezalandırmak yerine Emniyet Güçlerimize bilgi vermemiz daha doğru olacaktır. Masum birini sırf şüphelendim diyerek zan altında bırakmak, darp etmek, kul hakkına girer. Barışın, medeniyetin ve kardeşliğin hüküm sürdüğü güzel bölgemizde aynı iklimin sürdürülmesi, asılsız haber yayan provokatörlere dikkat edilmesi de çok önemlidir. Emniyet güçlerimiz dün olduğu gibi bugün de asayişin devamı için ellerinden geleni yapacağından eminiz.

İskenderun’umuzda, Belen’imizde ve Arsuz’umuzda zarar gören hemşehrilerimize tekraren geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Bu vesile ile Hemşehrilerimizi sükunete davet ediyor, yeni haftanın hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: