24 Ekim 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
2 Eylül 23:16
Yorum Yok
4091
Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:
“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven, uzaktan eğitime başlanacak olmasının öğrencilerimizin motivasyonunu düşürmemesi gerektiğini, kendini geliştirmek isteyenin her şartta öğrenme Azmi ile sorumluluğunu yerine getireceğini söyledi.
Eğitimde kaybedilen zamanın telafi edilebileceğini kaydeden Başkan Güven, “
Normal koşullarda yüzyüze eğitimin başlaması gerekirken, Covid-19 sebebi ile bugün uzaktan eğitime başlanacak olması Öğretmen ve Öğrencilerimizin motivasyonunu düşürmemeli.
Kendini geliştirmek isteyen her şartta ve koşulda öğrenme azmi ile sorumluluğunu yerine getirir.
Eğitimde kaybedilen zamanın telafi edileceğine inanıyor, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılının tüm Öğretmen ve Öğrencilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EĞİTİM ” Haberleri

Mehmet Arslan Aile Birliği Başkanı

İskenderun’ un sevilen kanaatönderlerinden Mehmet Arslan İskenderun ilk okulunun aile birliği başkanı oldu. Mehmet Arslan gazetemize verdiği demeçte; eğitim öğretim faaliyetlerinin en... Devamı..

Mehmet Aslan Aile Birliği Başkanı

İskenderunun sevilen kanaatönderlerinden Mehmet Arslan İskenderun ilk okulunun aile birliği başkanı oldu. Mehmet Arslan gazetemize verdiği demeçte; eğitim öğretim faaliyetlerinin en önemli... Devamı..

Antakya Bilim Merkezi Kuruluyor

Antakya Belediyesi ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Birliği İle  ANTAKYA BİLİM MERKEZİ KURULUYOR  Antakya Belediye Başkanı  İzzettin Yılmaz gönül belediyeciliği anlayışı... Devamı..

Arsuz’da Muhtarlar Günü Kutlandı

“19 Ekim Muhtarlar Günü” ilçemizde düzenlenen programla kutlandı . Program 19 Ekim 2020 Pazartesi günü saat: 09.30′ da Arsuz Kent Meydanı Atatürk... Devamı..

HBB EXPO İÇİN TOPLANDI

BÜYÜKŞEHİR YÖNETİCİLERİ EXPO 2021 HATAY İÇİN BİR ARADA23 Nisan-29 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Expo 2021 Hatay için geri sayım devam ederken... Devamı..

Başkan Güven’den Açıklama

AK PARTİ İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven çıkan yangınlar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Güven; “Bölgemizde çıkan Orman Yangınları, hepimizi derinden üzdü. Bir... Devamı..

HBB Yaraları Sarıyor

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YANGININ YARALARINI SARMAYA BAŞLADIHatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Arsuz, Belen ve İskenderun ilçelerinde oluşan yangın felaketinin yaralarını sarmaya başladı.9 Ekim... Devamı..

İTSO’dan Yanan Yerlere Ziyaret

Orman Yangınında İş Yerleri Hasar Gören İTSO Üyeleri Ziyaret edildiİTO Başkanı Yılmaz, En Yetkili Birimlerle Üyelerimizin Yanındayız İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: