02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
29 Ekim 15:49
Yorum Yok
717
Başkan Özer’den İlk Ziyaret

Başkan Özer’den İlk Ziyaret

Kısa süre önce İskenderun Belediyesi’ne aday adaylığını açıklayan başarılı Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, Aday adayı olarak ilk İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz’ la sohbetinde ” ’un 44 ilden büyük bir şehir olduğunu, Büyükşehir yasa tasarısı ile birlikte ’un nüfusunun 300 bine dayandığını söyleyen Başkan Özer, sözlerine şöyle devam etti: “ kuruluşları şehirlerin lokomotifidir. Bu bağlamda ’da şehrin ekonomik ve sosyal gelişmesinde lokomotif görevi görmektedir” .İskenderun’a sosyal belediyecilik anlayışını getireceğini ve bu göreve talip olduğunu, bilgi ve bu birikimini İskenderun’ da da göstereceğini söyledi.

bülent- Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren  Başkanı  Hakkı Yılmaz ise, “Yerel seçimlerin ilimize ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum ve tüm aday arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Bizler  olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz ve oda olarak belirlediğimiz projelerimizi var, bu projelerin hayata geçirilme noktasında bizlere destek olan herkese de teşekkür etmek istiyoruz” dedi.  Belediye Başkan aday adayı ’in ziyaretinde  Başkanı  Hakkı Yılmaz,  Başkan vekili Çağrı Belibağlı,  Meclis Başkanı yönetim kurulu üyeleri Gassan Kuran ve Necat Özkaya da hazır bulundular.

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: