19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
29 Ekim 15:49
Yorum Yok
654
Başkan Özer’den İlk Ziyaret

Başkan Özer’den İlk Ziyaret

Kısa süre önce İskenderun Belediyesi’ne aday adaylığını açıklayan başarılı Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, Aday adayı olarak ilk İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz’ la sohbetinde ” ’un 44 ilden büyük bir şehir olduğunu, Büyükşehir yasa tasarısı ile birlikte ’un nüfusunun 300 bine dayandığını söyleyen Başkan Özer, sözlerine şöyle devam etti: “ kuruluşları şehirlerin lokomotifidir. Bu bağlamda ’da şehrin ekonomik ve sosyal gelişmesinde lokomotif görevi görmektedir” .İskenderun’a sosyal belediyecilik anlayışını getireceğini ve bu göreve talip olduğunu, bilgi ve bu birikimini İskenderun’ da da göstereceğini söyledi.

bülent- Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren  Başkanı  Hakkı Yılmaz ise, “Yerel seçimlerin ilimize ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum ve tüm aday arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Bizler  olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz ve oda olarak belirlediğimiz projelerimizi var, bu projelerin hayata geçirilme noktasında bizlere destek olan herkese de teşekkür etmek istiyoruz” dedi.  Belediye Başkan aday adayı ’in ziyaretinde  Başkanı  Hakkı Yılmaz,  Başkan vekili Çağrı Belibağlı,  Meclis Başkanı yönetim kurulu üyeleri Gassan Kuran ve Necat Özkaya da hazır bulundular.

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: