26 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
14 Ekim 12:00
Yorum Yok
352
Başkan Savaş Çalışanları ile Bayramlaştı

Başkan Savaş Çalışanları ile Bayramlaştı

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, personeliyle bir araya gelerek çalışanlarının bayramını kutladı.

Antakya Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşen buluşmada belediye meclis üyeleri ve başkan yardımcıları da hazır bulundu.

Bayramlaşma töreninde Başkan Savaş, belediye personelinin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, “4,5 yıllık hizmet süresi içinde hemşehrilerimize hizmet yolunda birlikte güzel işler başardık, hizmetlerimiz elbirliğiyle artarak devam edecek” dedi.

Savaş, Antakya Belediyesi’nin hizmet kalitesi çıtasını gün geçtikçe yukarıya doğru çıkardığını, Antakya’da dolaşırken halkımızdan kurumumuzun çalışmaları ile ilgili çok güzel ve övgü dolu sözler duyduğunu ifade etti.

Başkan Savaş, Özellikle Kurban Bayramı ile ilgili alınan önlem ve yapılan çalışmaların vatandaşlardan büyük beğeni kazandığını da sözlerine ekledi.

Savaş, belediye personeline aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzur içinde nice bayramlar diledi.

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDE, BELEDİYE İŞÇİSİNE İKRAMİYE DOPİNGİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Kurban Bayramı öncesi 215 belediye işçisi personeline Toplu İş sözleşmesinden kaynaklanan 30 yevmiye tutarındaki ikramiyelerinin ödendiğini bildirdi.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Kurban Bayramı öncesi 215 belediye işçi personeline 30 yevmiye tutarında ikramiye ödendiğini bildirdi.

Savaş, yazılı açıklamasında, bayram öncesi belediye personeline Toplu İş Sözleşmesinden kaynaklı 30 yevmiye tutarında ikramiye ödediklerini ve belediye kasasından 277 bin 817 TL para çıktığını kaydetti.

Kıdem, hizmet yılı ve kadro vasıflarına göre düzenlenen ve personel başına ortalama 1100 ila 1600 TL arasında değişen ikramiye tutarlarında ödeme yapıldığını ifade eden Başkan Savaş, “Personelimizin henüz alın terleri kurumadan ikramiyelerini ödeme konusuna daima özel bir hassasiyet gösterdik. Kurban Bayramı öncesinde işçi personelimizin ikramiyelerini ödeyerek moral ve motivasyonlarını üst seviyede tuttuk ve kentimize hizmet noktasındaki çalışma hayatlarına katkıda bulunmayı amaçladık” dedi.bayrm

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: