Başkan Savaş Çalışanları ile Bayramlaştı

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, personeliyle bir araya gelerek çalışanlarının bayramını kutladı.

Antakya Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşen buluşmada belediye meclis üyeleri ve başkan yardımcıları da hazır bulundu.

Bayramlaşma töreninde Başkan Savaş, belediye personelinin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, “4,5 yıllık hizmet süresi içinde hemşehrilerimize hizmet yolunda birlikte güzel işler başardık, hizmetlerimiz elbirliğiyle artarak devam edecek” dedi.

Savaş, Antakya Belediyesi’nin hizmet kalitesi çıtasını gün geçtikçe yukarıya doğru çıkardığını, Antakya’da dolaşırken halkımızdan kurumumuzun çalışmaları ile ilgili çok güzel ve övgü dolu sözler duyduğunu ifade etti.

Başkan Savaş, Özellikle Kurban Bayramı ile ilgili alınan önlem ve yapılan çalışmaların vatandaşlardan büyük beğeni kazandığını da sözlerine ekledi.

Savaş, belediye personeline aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzur içinde nice bayramlar diledi.

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDE, BELEDİYE İŞÇİSİNE İKRAMİYE DOPİNGİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Kurban Bayramı öncesi 215 belediye işçisi personeline Toplu İş sözleşmesinden kaynaklanan 30 yevmiye tutarındaki ikramiyelerinin ödendiğini bildirdi.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Kurban Bayramı öncesi 215 belediye işçi personeline 30 yevmiye tutarında ikramiye ödendiğini bildirdi.

Savaş, yazılı açıklamasında, bayram öncesi belediye personeline Toplu İş Sözleşmesinden kaynaklı 30 yevmiye tutarında ikramiye ödediklerini ve belediye kasasından 277 bin 817 TL para çıktığını kaydetti.

Kıdem, hizmet yılı ve kadro vasıflarına göre düzenlenen ve personel başına ortalama 1100 ila 1600 TL arasında değişen ikramiye tutarlarında ödeme yapıldığını ifade eden Başkan Savaş, “Personelimizin henüz alın terleri kurumadan ikramiyelerini ödeme konusuna daima özel bir hassasiyet gösterdik. Kurban Bayramı öncesinde işçi personelimizin ikramiyelerini ödeyerek moral ve motivasyonlarını üst seviyede tuttuk ve kentimize hizmet noktasındaki çalışma hayatlarına katkıda bulunmayı amaçladık” dedi.bayrm