06 Nisan 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
24 Şubat 18:02
Yorum Yok
942
Başkan Savaş’a Ödül

Başkan Savaş’a Ödül

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Arsuz Turizm ve Kültür Derneğinin düzenlediği “2019 Yılının En”leri ödül törenine katıldı.
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl Akdeniz Bölgesinin belediye başkanlarının başarılarının ödüllendirildiği gecede, 7 belediye başkanı ödüllendirildi.
Gerçekleştirilen ödül törenine, Hatay Vali Yardımcısı Nursal Çakıroğlu, CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin, İsmet Tokdemir, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, Kahramanmaraş- Türkoğlu ilçe Belediye Başkanı Osman Okumuş, Osmaniye Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, Atalan Belediye Başkanı Süleyman Yıldırım, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Prof. Dr. Nazan Savaş ve STK temsilcileri, iş insanları, dernekler ve birçok sayıda davetli katılım gösterdi.
Arsuz’u tüm ülkeye tanıtmak, gelenek ve görenekleri gelecek kuşaklara aktarmak amaçladıklarını belirten Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Arslan, Hatay’a gerçekleştirdikleri yatırım ve hizmetlerden dolayı Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti.
“HATAY’IN EVLADI OLDUĞUM VE ÖDÜL ALDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”
Hatay’daki birlik, beraberlik ve huzurun diğer illere örnek olacağının altını çizen Başkan Savaş, “ Milleti, devlet ve şehir kolay olunmuyor. Her şeyi kaybeder ve geri kazanabilirseniz ama toplumsal huzuru ve bütünlüğü kaybederseniz Irak ve Mısır gibi olursunuz. Biz göreve geldiğimizden beri halkımızın huzuru ve mutluluğu için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Hatay’ın evladı olduğum ve ödül aldığım için çok mutluyum” dedi
Başkan Savaş ve 7 belediye başkanı Akdeniz’in En’leri ödüllerinin takdim edildiği ödül töreni, Arsuz tanıtım film gösterimi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

SON DAKİKA! Hatay’da Deprem!

Son dakika! Hatay’da 4.7 büyüklüğünde deprem Son dakika haberine göre Hatay’da 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Büyüklük : 4.7 (Mw) Yer :... Devamı..

İskenderun’da Feci Kaza!

İskenderun’da kazalarla kötü anılan mevkii de bir feci kaza daha meydana geldi. Deniz Alayı ile Doğan Petrol arasındaki yolda Koronavirüs denetim noktasında... Devamı..

SB: COVID19′ da Kullanacağız!

Sağlık Bakanlığı açıkladı: ‘İmmün plazma temini’ne ilişkin kriterler belirlendi Sağlık Bakanlığınca, Kovid-19’dan etkilenenlerden uygun görülenlerin tedavisinde kullanılacak “immün plazma temini”ne ilişkin kriterler... Devamı..

Lütfü Savaş Koronavirüs’e yakalandığını açıkladı!

ANKA’da yer alan habere göre; Koronavirüse yakalandığını açıklayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, “hijyen kurallarına uyalım, sosyal mesafeyi koruyalım” dedi. Lütfü Savaş KRT ekranlarında Sisler Bulvarı’nda koronavirüsü... Devamı..

İTSO’da Telekonferans Toplantısı

İTSO’da Video Konferans Yöntemiyle Olağanüstü Meclis Toplantısı Yapıldı Haber Tarihi:... Devamı..

İskenderun Belediyesinden Vefa Destek Grubu

İSKENDERUN BELEDİYESİ “VEFA DESTEK GRUBU” YANINIZDABELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 65 yaş... Devamı..

Özçelik-İş Temeli Attı

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi yeni hizmet binasının temeli dualarla atıldı. Şube başkanı Mehmet Güngör yaptığı açıklamada; Yeni hizmet binamızın temelini atmamız biraz... Devamı..

HBB’ nin Virüsle Sınavı

HBB geçtiğimiz gün Koronavirüsü ile mücadele kapsamında sokakları ilaçla dezenfekte ettiğini duyduğum an Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk’ ü aradım. HBB Başkanımız... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: