06 Nisan 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
26 Şubat 19:25
Yorum Yok
876
Başkan Tosyalı Çınarlı’da

Başkan Tosyalı Çınarlı’da

BAŞKAN FATİH TOSYALI: ÇINARLI’YA ÇOK AMAÇLI SALON YAPILACAK
-BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN ÇINARLI’YA ÇOK AMAÇLI SALON MÜJDESİ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun Belediyesi olarak hemşerilerimiz için daha güzel, sağlıklı ve yaşanılabilir bir şehir oluşturmak en büyük hedeflerimizden bir tanesidir.”
Çınarlı Mahallesinde İşadamı Nazmi Ceylan’ın davetine Belediye Başkan Yardımcıları ve Muhtar Necati Bahriyeli ile birlikte katılan Başkan Fatih Tosyalı mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
ŞİMDİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN
Mahallede yapılacak olan çok amaçlı salon ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Fatih Tosyalı,” Bu mahallemizde ihtiyaç duyulan birçok amaçlı salon yapılacak. Bu konuda Çınarlı mahallemize Ceylan İnşaat tarafından yapılacak olan çok amaçlı salon için yer tespitinde bulunduk. Vatandaşlarımız yapılacak bu sosyal alanda taziyelerini, düğünlerini mevlitlerini ve diğer sosyal aktiviteleri gerçekleştirebilecekler. Tüm bölge halkına şimdiden hayırlı uğurlu olsun ”dedi.
Çınarlı Mahallesi muhtarı Necati Bahriyeli ise ziyaretlerden dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür ederek,”Sağolsun Başkanımız bizleri sık sık ziyaret ediyor. Gerçekleşen ziyaretlerde mahallede yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz. Çalışmalarında Başkanımıza başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından çok amaçlı salon yapılacak bölgede incelemelerde bulunuldu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “HABERLER ” Haberleri

SON DAKİKA! Hatay’da Deprem!

Son dakika! Hatay’da 4.7 büyüklüğünde deprem Son dakika haberine göre Hatay’da 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Büyüklük : 4.7 (Mw) Yer :... Devamı..

SB: COVID19′ da Kullanacağız!

Sağlık Bakanlığı açıkladı: ‘İmmün plazma temini’ne ilişkin kriterler belirlendi Sağlık Bakanlığınca, Kovid-19’dan etkilenenlerden uygun görülenlerin tedavisinde kullanılacak “immün plazma temini”ne ilişkin kriterler... Devamı..

İTSO’da Telekonferans Toplantısı

İTSO’da Video Konferans Yöntemiyle Olağanüstü Meclis Toplantısı Yapıldı Haber Tarihi:... Devamı..

İskenderun Belediyesinden Vefa Destek Grubu

İSKENDERUN BELEDİYESİ “VEFA DESTEK GRUBU” YANINIZDABELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 65 yaş... Devamı..

Özçelik-İş Temeli Attı

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi yeni hizmet binasının temeli dualarla atıldı. Şube başkanı Mehmet Güngör yaptığı açıklamada; Yeni hizmet binamızın temelini atmamız biraz... Devamı..

HBB’ nin Virüsle Sınavı

HBB geçtiğimiz gün Koronavirüsü ile mücadele kapsamında sokakları ilaçla dezenfekte ettiğini duyduğum an Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk’ ü aradım. HBB Başkanımız... Devamı..

Kaymakam Yönden’den Kandil Kutlama

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden İskenderun halkının Kandil Kutlama mesaji yayımladı. Kaymakam Yönden: “Yüce Allahım, bu mübarek Miraç Kandilinde; ülkemizin ve milletimizin dirlik,... Devamı..

Telefonda Yakup GSM Farkı

Antakya’ da uzun yıllar telefon tamiri ve yedek parça sektöründe isminden söz ettiren Yakup İletişim Antakya HBB Binası Altındaki yeni yeriyle müşterilerine... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: