04 Haziran 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Ocak 13:21
Yorum Yok
823
Başkan Tosyalı’dan İnceleme

Başkan Tosyalı’dan İnceleme

BAŞKAN TOSYALI, FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’ NÜN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
” İSKENDERUN BELEDİYESİ YOLLARI GÜZELLEŞTİRİYOR”
İskenderun Belediyesi ilçe genelindeki birçok mahallede gerçekleştirdiği yol genişletme, bakım ve onarım çalışmaları ile İskenderun’un ulaşım ağını en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.
İskenderun Belediyesi ulaşım alanında gerçekleştirdiği yol ve asfalt yama çalışmalarının yanı sıra ilçe genelindeki birçok mahallede ise yol bakım, tesviye reglaj ve onarım çalışmalarına devam ediyor.
Devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Fatih Tosyalı,” Fen İşleri ekiplerimiz kentin birçok noktasında yolların bakım ve onarım çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. Bakımı ve düzenlenmesi yapılan yollar ardından trafiğe açılıyor. Ekiplerimiz Cırtıman Mahallesinde çalışmalarını sürdürüyor. Hava şartları uygun olduğu sürece çalışmalar farklı bölgelerde de devam edecek” dedi.
Cırtıman mahallesi muhtarı Şevket Ergüven ise mahallede yapılmakta olan çalışmalar ile belediye başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ederek halka hizmet noktasında istek öneri ve taleplerini aktardı.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise “Belediye olarak ayrıca birçok mahallede de yolların standartlara ulaştırılması için genişletme çalışmaları aralıksız sürüyor. Yapılan çalışmalar sırasında vatandaşlarımızdan duyarlılık göstermesini talep ediyoruz. Bu tür çalışmalar ile İskenderun’un yol ağını en iyi hale getirerek ulaşımı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Muhtarlarımız ile sürekli iletişim halinde olacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Ereksiyon Sorununa Çözüm

EREKSİYON SORUNUNUN TEDAVİSİ HER AŞAMADA MÜMKÜN”Erkeklerde sertleşme sorunu tedavisinin her aşamada mümkün olduğunu belirten Ürolojik Cerrahi Derneği Androloji Çalışma Grubu Başkanı ve... Devamı..

COVID19 Belgesi Handikapı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile bir serzeniş üzerine telefon görüşmesi gerçekleştirdik.İskenderun’ da görev yapan Acil Pratisyen Doktorlarımız COVID-19 vakasında gün paylaşımı yaparak... Devamı..

Güngör: Dikkat Edelim!

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör:“NORMALLEŞME ADIMIMIZI ATARKEN AYAĞIMIZIN KAYMASINA İZİN VERMEYELİM”Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, “Salgın sürecinde kritik... Devamı..

Dr. Berktaş:Sigara Canınızı Yakmasın

Tüm dünyada en sık ölüm ikinci ölüm nedeninin tütün ürünleri kullanımından kaynaklandığını ifade eden İskenderun Palmiye Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem... Devamı..

Savaş:HADO Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hatay Büyükşehir belediyesinin şehre kazandıracağı en önemli kazanımlardan biri olan Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.Arsuz Madenli’deki iskelede Büyükşehir Fen... Devamı..

Başkan Güven’den Vali Doğan’a Teşekkür

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Kale Mahallesi ziyareti sırasında, Arsuz – Samandağ yolunun son durumunu yerinde gördü.Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf... Devamı..

İbrahim Yavuz’ dan Bayram Kutlaması

Başarılı Meclis Üyesi İbrahim Yavuz Hatay’lı Hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. İskenderun Belediyesi MHP Meclis Üyesi İbrahim Yavuz yaklaşan Ramazan Bayramı üzerine açıklamalarda... Devamı..

Hüseyin Yayman’ dan Kutlama

Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman tüm Hatay’ lı hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınlayan Hatay Milletvekili Hüseyin... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: