28 Ocak 2020 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
7 Ocak 13:21
Yorum Yok
780
Başkan Tosyalı’dan İnceleme

Başkan Tosyalı’dan İnceleme

BAŞKAN TOSYALI, FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’ NÜN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
” İSKENDERUN BELEDİYESİ YOLLARI GÜZELLEŞTİRİYOR”
İskenderun Belediyesi ilçe genelindeki birçok mahallede gerçekleştirdiği yol genişletme, bakım ve onarım çalışmaları ile İskenderun’un ulaşım ağını en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.
İskenderun Belediyesi ulaşım alanında gerçekleştirdiği yol ve asfalt yama çalışmalarının yanı sıra ilçe genelindeki birçok mahallede ise yol bakım, tesviye reglaj ve onarım çalışmalarına devam ediyor.
Devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Fatih Tosyalı,” Fen İşleri ekiplerimiz kentin birçok noktasında yolların bakım ve onarım çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. Bakımı ve düzenlenmesi yapılan yollar ardından trafiğe açılıyor. Ekiplerimiz Cırtıman Mahallesinde çalışmalarını sürdürüyor. Hava şartları uygun olduğu sürece çalışmalar farklı bölgelerde de devam edecek” dedi.
Cırtıman mahallesi muhtarı Şevket Ergüven ise mahallede yapılmakta olan çalışmalar ile belediye başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ederek halka hizmet noktasında istek öneri ve taleplerini aktardı.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise “Belediye olarak ayrıca birçok mahallede de yolların standartlara ulaştırılması için genişletme çalışmaları aralıksız sürüyor. Yapılan çalışmalar sırasında vatandaşlarımızdan duyarlılık göstermesini talep ediyoruz. Bu tür çalışmalar ile İskenderun’un yol ağını en iyi hale getirerek ulaşımı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Muhtarlarımız ile sürekli iletişim halinde olacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

İTSO’da Ocak Ayı Toplantısı

İTSO Ocak ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi İTSO Meclisinde ekonomik güç birliği mesajları verdi İskenderun Ticaret ve... Devamı..

ARiAD’dan Tosyalı’ya Ziyaret

Arsuz İş Adamları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti... Devamı..

HGC’den Vali Soytürk’e Ziyaret

Kilis Valisi Recep Soytürk İle Bölgesel Sorunları Görüşüldü. Yeni Hatay Gazeteciler Cemiyeti olarak, Cemiyet Başkanı Abdullah Temizyürek, İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez, Gazeteci... Devamı..

En Hayırlı Kan Bağışı

İskenderun Belediye başkanlığı ve İskenderun Kızılay iş birliği ile başlatılan kan bağışı kampanyası Kızılay’ın Sahildeki Kan alım noktasında düzenlenen törene Kaymakam İskender... Devamı..

Antakyada Asfaltlama Çalışması

ANTAKYA BELEDİYESİ EKİPLERİ “ESKİ SANAYİ SİTESİ CADDE VE SOKAKLARINDA” ASFALTLAMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRECEK Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt çalışmalarını gece gündüz... Devamı..

Başkan Tosyalı: İmar Askıda…

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: İMAR PLANI ASKIYA ÇIKARILIYOR İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, imar planın askıya çıkarılacağını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,... Devamı..

Arsuz Belediyesi Hijyen Eğitimi

Arsuz Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve Arsuz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliği ile hijyen eğitimi veriliyor. Arsuz’da kurulan Yöresel... Devamı..

Emniyete Araç Hibe Edildi

Hayırsever iş insanları ve STK’lardan Emniyete araç hibe edildi. Hatay’ın İskenderun ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne hayırsever iş insanları ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK)... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: