Başkan Yaman Aknehir’ de

“BAŞKAN YAMAN’IN BU HAFTAKİ DURAĞI: AKNEHİR”

Defne Belediye Başkanı Op. Dr. İbrahim Yaman’ın, vatandaşlarla birebir görüşmeler yaparak, talepleri yerinde dinlediği ve oldukça önem verdiği mahalle gezilerinin bu haftaki durağı Aknehir Mahallesiydi.

Başkan Yaman’ın Aknehir Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyaretine meclis üyesi Mehmet Ali Gülüm, ihtiyar heyeti ve ilgili birim yetkilileri eşlik etti. Aknehir Mahalle Muhtarı Gassan Ekşi ve mahalle sakinlerinin yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Başkan Yaman, vatandaşlarla tek tek sohbet ederek istek ve talepleri dinledi.

Mahallelinin park talebini hemen değerlendirmeye alan Başkan Yaman; gerekli çalışmaların hemen başlatılması adına ilgili birimlere talimat verdi. Vatandaşlara, Aknehir Mahallesi’ne kazandırılacak çok amaçlı salonun müjdesini veren Yaman; sanatsal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra taziye evi olarak da kullanılabilecek yapının çalışmalarına başlandığının bilgisini verdi. Açılması gereken yollar hakkında istişare yapılan ziyaretin sonunda Başkan Yaman, vatandaşlarla mahalle kahvesinde oturup sohbet etti.

Defne Belediye Başkanı Op. Dr. İbrahim Yaman’ın mahallelerine gerçekleştirdiği ziyaret adına çok mutlu olduklarını ifade eden mahalle sakinleri: “ Sorunlarımıza ve isteklerimize çözüm odaklı yaklaşıp, gerekli talimatları veren Başkanımıza gönülden teşekkür ediyoruz. Mahallemizin yeni hizmetlerle buluşacak olması bizi mutlu etti.” sözlerine yer verdiler.