Başkan Yılmaz’dan Çorba İkramı

BAŞKAN YILMAZ’DAN KISITLAMADA GÖREV YAPAN POLİS VE ASKERE SICAK ÇORBA İKRAMI 

            Antakya Belediyesi; Başkan İzzettin Yılmaz’ın talimatları doğrultusunda, koronavirüsle mücadele kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında görev başında olan polis ve askerlere ikramlar hazırlayarak, bulundukları kontrol noktalarına ulaştırdı. Emniyet mensupları soğuk kış günlerinde içlerini ısıtan çorbanın ve hatırlanmanın mutluluğunu yaşadı. 

            Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, zorlu görevlerinde kolaylıklar dilediği polis ve askerlere hitaben yaptığı sosyal medya paylaşımında şu görüşlere yer verdi; “Polis ve askerlerin kontrol noktalarına ekiplerimiz aracılığı ile çorba ve çay ikramında bulunduk. Soğuk havada sıcak bir buluşma oldu. Asker ve polis arkadaşlar bize selam iletmişler, selamlarının başımın üstünde yeri var. Rabbim tüm Emniyet ve Güvenlik Güçlerimizi korusun inşallah.” 

            Kontrol noktalarında hizmet veren polis ve askerler ikramdan dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “Soğuk kış gününde içimizi ısıtan bu ikramdan dolayı Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a ve belediye ekiplerine yapmış oldukları ikramlardan dolayı teşekkür ederiz.” dediler.